Gerçek 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1500

Yalçın KOCA

Hectopat
Merhabalar. Aktif olarak SteelSeries Arctis 5 kullanıyorum, yeni bir kulaklığa geçmek istiyorum fakat bu sefer içerisinde gerçek 7.1 barındırsın istiyorum. Bütçem ise 1500 lira civarlarında. Bana hangi kulaklığı önerirsiniz?

ROG Centurion, Razer Tiamat, ROG Strix Wireless gibi kulaklıklara bakabilirsiniz.
Tiamat aralarında en ucuzu, diğerleri ise 2. elde temiz bulunabilir. Tiamat dahi düşünecekseniz 2. el bakın derim 500-700 TL arasına kapatabilirsiniz ama kullanıcı yorumu çokta iyi değildir.

ROG Centurion, Razer Tiamat, ROG Strix Wireless gibi kulaklıklara bakabilirsiniz.
Tiamat aralarında en ucuzu, diğerleri ise 2. elde temiz bulunabilir. Tiamat dahi düşünecekseniz 2. el bakın derim 500-700 TL arasına kapatabilirsiniz ama kullanıcı yorumu çokta iyi değildir.
Bunlar hep 2000 lira üstü kulaklıklar. Razerin o outlet olanını alabilirim ama kulaklığın performansı nasıldır işte o kurcalıyor kafamı.

Tavsiyem 7.1 işine hiç girişme, ben 3-4 tane 7.1 kulaklık aldım bu zamana kadar eninde sonunda stereo geçtim. Oyunda daha iyi bir performans alacağına inanıyorsan, ben çoğu FPS oyununda denedim hepsi boş çıktı gereksiz ölmeme sebep oldu. Kaliteli üst seviye bir Stereo alırsan her oyunda iyi bir performans alacaksın. Hatta şuan Razer BlackShark V2 Kullanıyorum fakat 7.1 Kapalı halde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu kullanıyorum.

Geri
Yukarı