Gerçek 7.1 Surround Kulaklık Tavsiyesi

DrunkPenguin

Kilopat
Daha fazla  
Razer Kraken USB kullanmaktayım fakat pek memnun sayılmam. Konfor ve görüntü açısından çok ama çok memnunum ve sırf bu yüzden satmak istemiyorum. Fakat bana sunduğu “Virtual Surround” ses sistemi aşırı berbat diyebilirim. Siberia V1 ile fiyat performans açısından karşılaştırdığımda maalesef yenilgiye uğruyor. FPS oyunları için gerçek 7.1 Surround sisteme sahip bir kulaklık arıyorum. Fiyat konusunda çok pahalıya kaçmayın lütfen ama her türlü tavsiyeyi değerlendireceğim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 'dir bilmem ama ben Logitech G35 kulaklığından çok memnun kalmıştım. Fiyatı 250 TL civarında sonradan kırdım orası farklı ama inanılmaz rahat ve ses kalitesi şahsi fikrimce çok güzel. Özellikle CS:GO oynarken beni çok rahat ettirdi :) Tercih sizin tabi ki.

Gerçek 7.1 deyince benim aklıma Asus ROG Centurion filan geliyor. Senin aradığın bütçen düşük ise Arctis 3 gibi bir kulaklık, biraz yukarı çıkarsan Void Pro USB olabilir.

7.1 'dir bilmem ama ben Logitech G35 kulaklığından çok memnun kalmıştım. Fiyatı 250 TL civarında sonradan kırdım orası farklı ama inanılmaz rahat ve ses kalitesi şahsi fikrimce çok güzel. Özellikle CS:GO oynarken beni çok rahat ettirdi :) Tercih sizin tabi ki.

Çok eski bir kulaklık, bugün alınmaz.

Arkadaşlar hortlatmış gibi olabilirim fakat daha fazla tavsiyeye ihtiyacım var. Ürünleri araştırdım cazip gelen olmadı. Jak girişli arıyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Razer Kraken USB kullanmaktayım fakat pek memnun sayılmam. Konfor ve görüntü açısından çok ama çok memnunum ve sırf bu yüzden satmak istemiyorum. Fakat bana sunduğu “Virtual Surround” ses sistemi aşırı berbat diyebilirim. Siberia V1 ile fiyat performans açısından karşılaştırdığımda maalesef yenilgiye uğruyor. FPS oyunları için gerçek 7.1 Surround sisteme sahip bir kulaklık arıyorum. Fiyat konusunda çok pahalıya kaçmayın lütfen ama her türlü tavsiyeyi değerlendireceğim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Steelseries arctis 3 ve HyperX cloud 1 ya da 2.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı