Gerçek anlamda iyi hikayeye sahip olan anime önerisi

284223

Decipat
Makaleler
1
Yer
Laboratuvar
Charlotte, Owari no Seraph, Promised Neverland ayrica dediğin tanimlara uymasa da yinede izlemeni tavsiye ettigim Bunny Girl Senpai var. Siradan bir aşk animesi degil, gercekten ilginc ve bir o kadar guzel bir anime.

dyternal

Picopat
Yer
ev
Erased, Anohana the Flower We Saw That Day, Your Lie in April, Seraph of The End, Yakusoku no neverland. Hepsini izlemenizi tavsiye ederim.

h0nesty

Femtopat
Evangelion hikayesi en detaylı ve derin animelerden biri. Ben bitirdiğimde 3 saat boyunca araştırma yapmıştım bir sürü makale okumuştum inanılmaz gerçekten.

Serhanefek

Femtopat
Anime oyunu önerebilirim ilk başta çok kızsal gelebilir ama psikolojik korku oyunu
doki doki literature club!

ragnarock492

Decipat
Makaleler
1
Goblin Slayer ağır bir animeydi bence. İlerleyiş olarak değil içerik olarak ağır.

Konu derinliği olarak ise çok basit.

Kelimenin tam anlamıyla otistik bir ana karakter ve karikatür seviyesinde sevimli yan karakterler. Eğlenceli bir anime fakat iyi bir hikaye olduğunu söyleyemem.

Hem ağır içerik hem konu derinliği arıyorsanız Berserk okuyun. Son animesi çok fakat filmleri fena değil, izleyebilirsiniz.

Yok ben illa anime izlemek istiyorum manga beni bozar diyen varsa o zaman Cowboy Bebop izlesin derim.

Yukarı