"Gerçek Hayat" oyunu buga girdi

Oyunda spor salonları var oralara gidip speed 100 yap sonra invisibility 100 yapman gerek bunları yaptıktan sonra police man'lar seni asla bulamaz. Ama dikkatli ol yanlış bir kelime söylersen seni 100 yıl hapis cezasına çarptırabilirler. Ben de aynı server'dayım oyun çok zor, oynanmıyor. Biraz daha gelişip konumu Amerika'ya veya Avrupa'ya alacağım. En iyisi bu şekil hem oraların para birimi ile yeni skill'ler açıp yeni item'ler alabilirim.

Yeni sezon güncellemesinde oyunu baya değiştirdiler. İtemsiz oynamak imkansıza yakın. P2W'e döndü iyice. TR serverinde hileciler de baya fazla, tüm kazancınıza çöküyorlar. Size tavsiyem biraz farm yapıp EU serverine geçmeniz. Oyuna yeni başlayanlar için bulunmaz bir nimet. Orada ucuza item alıp yeni sezonu bekleyeceğiz, yapacak bir şey yok.

Yeni sezon güncellemesinde oyunu baya değiştirdiler. İtemsiz oynamak imkansıza yakın. P2W'e döndü iyice. TR serverinde hileciler de baya fazla, tüm kazancınıza çöküyorlar. Size tavsiyem biraz farm yapıp EU serverine geçmeniz. Oyuna yeni başlayanlar için bulunmaz bir nimet. Orada ucuza item alıp yeni sezonu bekleyeceğiz, yapacak bir şey yok.
Hocam ben bütün item'lerden biraz aldım fakat yeni bir item'e ihtiyacım var. İsmi gaming laptop. Eğer EU server'indeyseniz bana trade yollayabilir misiniz?

Hocam ben bütün Item'lerden biraz aldım fakat yeni bir Item'e ihtiyacım var. İsmi Gaming laptop. Eğer EU server'indeyseniz bana trade yollayabilir misiniz?

Hocam ben hala training modundayım. Bir bitsin direkt EU veya US serverindeyim. O zaman istediğiniz trade olsun.

Gerçek hayat adında bir RPG oyunu oynuyordum, 2021 yılına kadar geldim ama oyun bug'a girdi. Ne zaman dışarı çıksam 2 yıldız aranıyorum. Geçen yıl ekmek alma glitchi ile rahatça dışarıda gezebiliyordum, ama bu yıl bu glitchi düzeltmişler. Ne yapacağım? Evde tıkılı kaldım.
Hocam ASNAEB yazın belki işe yarar

Arkadaşlar oyunda üniversite adında bir kasılma yeri varmış. 6 sene açık bırakınca direkt server değiştirilme hakkı tanınıyormuş. Sizce gireyim mi? Maddi durum için aile ismi verilen topluluktan para alınabiliyormuş.

Geri
Yukarı