Gerçek hayatta kullandığınız taktikler var mı?

Gittiginiz yerlerde klasik yerler haricinde fotograflar cekmek. Mesela otele gidersem her odanin videosunu cekerim ya da havuzunu, plajini vs. daha sonra bunlara bakinca vay be ne zamanlardi diyorum.

Bunu bende yapıyorum, mesela gece 3 de uyumaya çalışırken acaba şu tarihte nerdeymişim veya ne yapıyormuşum diyorum ve o tarihteki fotoğraflara bakıyorum. Güzel aktivite.

Neyi ne kadar çok büyütürsen o kadar hafif geçer.
Okulda müdür babanı arayacağını mı söyledi? Üzerine çok düşün. ("gerçekten yapar mı?/babam ne yapar?/geç mi gelsem?/ne desem?") ertesi gün müdürün üşengeçliğinden hiçbir şey yapmadığını göreceksin.

Neyi ne kadar çok büyütürsen o kadar hafif geçer.
Okulda müdür babanı arayacağını mı söyledi? Üzerine çok düşün. ("gerçekten yapar mı?/babam ne yapar?/geç mi gelsem?/ne desem?") ertesi gün müdürün üşengeçliğinden hiçbir şey yapmadığını göreceksin.

Harbi ya ben bir olay için ağlamıştım ertesi gün hiçbir şey olmamıştı.

Bir müzik/şarkı duyduğum zaman ne iş yapıyorsam hemen bırakıp şarkıdan birkaç sözü yazıyorum ya da direkt Shazam'ı açıyorum. Çünkü o an aklımda olan sözlerin bir anda aklımdan uçup sürekli "ulan hangi şarkıydı" diye düşüneceğimi biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı