Gerçek zamanlı cover AI sistem gereksinimleri

MrLightTea

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar internette GitHub - w-okada/voice-changer: リアルタイムボイスチェンジャー Realtime Voice Changer böyle bir program buldum. Bildiğimiz RVC AI fakat anlık olarak çalışabiliyor(istersek gecikme ekleyebiliyoruz).fakat bu uygulamayı kullananlar iyi ekran kartı olması lazım diyorlar. Sizce düzgün çalışması için ne kadar iyi bir ekran kartı lazım. Örneğini verebilir misiniz?

Hocam şöyle diyeyim masaüstünde 512 chunkta 4070 ile 3.5 sn gecikme oluyor.

Hocam şöyle diyeyim masaüstünde 512 chunkta 4070 ile 3.5 sn gecikme oluyor.
Hocam selamlar.

W-okada'yı %100 performansla kullanmak için nasıl bir sistem önerirsin? Vtuberlık için düşünüyorum fakat bilgisayar almam gerekecek. Elimde M1 Air var ve bu işler için çok yetersiz.

Nasıl bir şey almak lazım?

Teşekkürler.

Hocam selam.

W-okada'yı %100 performansla kullanmak için nasıl bir sistem önerirsin? Vtuberlık için düşünüyorum fakat bilgisayar almam gerekecek. Elimde M1 Air var ve bu işler için çok yetersiz.

Nasıl bir şey almak lazım?

Teşekkürler.

W-okada yı %100 performanslı kullanmak diye bir şey yok maalesef ayrıca M1 Air W-okada için yeterli eğer çalıştırabilirsen oda ama öneri olarak minimum 3060 Ti - 3070 arası yeterli olacaktır diye düşünüyorum gecikme değeri zaten ayarlanabiliyor VRAM konusundada fazla bir yük vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı