Gerçekçi oyun önerisi

Daha fazla  
Ben gerçek hayat oyunu arıyorum yani gerçekteki gibi iş arıyorsun atıyorum araba tamircisi veya mimar böyle işleri o oyunda bulup işe girip para kazanılarak evler arabalar vb. alabileceğim bir oyun var mı? Aksiyon tarzı şeyler olmayacak ve açık dünya olacak Forza 4 gibi.

Ben gerçek hayat oyunu arıyorum yani gerçekteki gibi iş arıyorsun atıyorum araba tamircisi veya mimar böyle işleri o oyunda bulup işe girip para kazanılarak evler arabalar vb. alabileceğim bir oyun var mı? Aksiyon tarzı şeyler olmayacak ve açık dünya olacak Forza 4 gibi.
GTA 5 ve sistemin ne?

RP sunucularına başlayabilirsin. Orda aksiyonda var ama sen istemezsen aksiyona bulaşmadan yaşarsın.

Aksiyon tarzı şeyler olmayacak ve açık dünya olacak Forza 4 gibi.
Demiştim
GTA 5 ve sistemin ne?
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-5200U 2.20GHz
Ram: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 920m - İntel HD Graphics 5500
Diskler: 250 GB SSD (C) - 500 GB HDD (D) - 500 GB HDD (E)
RP sunucularına başlayabilirsin. Orda aksiyonda var ama sen istemezsen aksiyona bulaşmadan yaşarsın.
Nasıl Yani RP Sunucusuda Nedir?

Day of İnfamy i öneririm hem sistem gereksinimleri düşük hem de atmosfer falan sizi sanki oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor.
Aksiyon falan istememişsiniz ama yine de bir deneyin derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı