Gerçekten hak ediyoruz

DarKSaGaa

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İçimizden böyle insanlar çıkıyorsa ve biz önleyemiyorsak hak ediyoruz. Bu insanlar oy kullandıkça bize rahat yok arkadaşlar.

IMG_20211121_221313.jpg

Reklam olmasın diye kendi kullanıcı adımı gizledim. Özelden yazılmaması için malum kişinin kullanıcı adını gizledim.

İçimizden böyle insanlar çıkıyorsa ve biz önleyemiyorsak hak ediyoruz. Bu insanlar oy kullandıkça bize rahat yok arkadaşlar.

Eki Görüntüle 1222547
Reklam olmasın diye kendi kullanıcı adımı gizledim. Özelden yazılmaması için malum kişinin kullanıcı adını gizledim.

Camii var bayrak var ekonomi mükemmel neden dert yakınıyorsun (!).

Bir de 4 tane aynı mahalleye cami yapıp sığamayıp dışarda kılanlar var. Nereye gidiyor bu yardımlar?
Eskiden Camiiler sadece ibadet yapılan yerler değil, aynı zamanda evsizlerin barınabildiği, karnını doyurabildiği ve çocukların eğitim alabildiği yerlerdi. Hatta camilerin belirli yerlerinde Türkiye üzerinden göç eden kuşların barınabilmesi için kuş evleri bile vardı. Şimdi ise sadece daha fazla para kazanma ve oy toplama amacı ile yapılan yapılar haline geldi camiler.

Eskiden Camiiler sadece ibadet yapılan yerler değil, aynı zamanda evsizlerin barınabildiği, karnını doyurabildiği ve çocukların eğitim alabildiği yerlerdi. Hatta camilerin belirli yerlerinde Türkiye üzerinden göç eden kuşların barınabilmesi için kuş evleri bile vardı. Şimdi ise sadece daha fazla para kazanma amacı ile yapılan yapılar haline geldi camiler.
Aradığım yorum. 👌

Geri
Yukarı