Gereksiz 54 Hizmeti Tek Seferde Devre Dışı Bırakmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende de hata veriyor. Regedit dosyası yönetici olarak çalıştırılmıyor. Öyle bir seçenek yok.

Bende de hata veriyor. Regedit dosyası yönetici olarak çalıştırılmıyor. Öyle bir seçenek yok.
Hata alanlar için linke başka bir reg kaydı ekledim.
Önce kullanıcı hesabı denetiminizi komple kapatın. yeniden başlatın,
Sonra bu regediti çalıştırın. Bakalım olacak mı?

Hata alanlar için linke başka bir reg kaydı ekledim.
Önce kullanıcı hesabı denetiminizi komple kapatın. Yeniden başlatın,
Sonra bu Regedit'i çalıştırın. Bakalım olacak mı?

Hala çalışmıyor.

Hala çalışmıyor.
Reg kaydında yapılan işlemler sadece devre dışı bırakıyor ve devre dışı bırakmak için, gerekli hizmetin açık veya kapalı olması gerekmez. Çalıştıramayanlar, sistemleriyle ilgili bir sorun yaşıyorlar bana kalırsa. Çünkü bu reg yöntemiyle. Devre dışı bırakılamayan bir çok hizmet devre dışı bırakılıyor. Örnek olarak, teslim en iyileştirmeyi, manuel olarak devre dışı bırakamazsınız ama reg kaydıyla bu mümkün ve buna benzer bir sürü hizmet adı aynı şekilde. Kısacası, sisteminizle alakalı olduğunu düşünüyorum. Mümkünse format atacağınız zaman, hiçbir değişiklik olmayan sistemde deneyiniz. Tekrarlıyorum, format atacağınız zaman. Saygılarımla...

Böyle bir araç iş görürdü, bu arada PC açık değil denemedim ama hata verenlerin sorunu ve çözümü ne acaba?

Böyle bir araç iş görürdü, bu arada PC açık değil denemedim ama hata verenlerin sorunu ve çözümü ne acaba?
Deneyin ve görün. Hatayı ben alıyor olsaydım, şimdiye çözmüştüm. Onun dışında hata alan 3 kişi var, ama indiren ve uygulayan daha fazla kişi. Hata alanlar sistemleriyle ilgili bir sorun yaşıyorlar bana kalırsa.

Eki Görüntüle 1928039
Sanırım içinden bazıları halihazırda kapalı. Böyle bir uyarı alıyorum çalıştırırken.
Bende de uyarı veriyor.
Evet an itibariyle sorunu çözdüm. Sorun ismi yazılı olmayan ve halihazırda devre dışı olan 4 veya 5 hizmetten kaynaklanıyor. Sizler için sıfır sistem kurdum denedim. Bende de sorun verdi ama, sorun önemsiz. Teslim eniyileştirme dahil, yukarıdaki ismi yazılı olan herşeyi devre dışı bırakıyor. Ben yedek alırken tüm devre dışı olan hizmetleri aldığım için sorun bundan kaynaklı çıkıyor. Sizlerde hata alsanız bile, hizmetlere baktığınızda yazılıların hepsini devre dışı olarak göreceksiniz. Ve yeniden başlatmayı unutmayın. Saygılarımla...

// İndirenlere duyrulur...

İçerisindeki Regedit girdilerinden sadece bir tanesi uyarı veriyor ve değiştirilmiyor. Nedenini çözemedim. Hizmetlerden manuel değşiklik yapılıyor ama, devre dışı iken aktif bırakmaya, aktif iken devre dışı bırakmaya izin vermiyor sistem. Çözümü ise o satıra // işaret koyarak buldum. Yeniden upload ettim. Dileyenler, dosya adının sonundaki Edited olanı indirirlerse sorunsuz hepsi değiştirilmiş olacak. Dediğim gibi uyarı veren girdiye // işareti koydum ve atladım o girdiyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Sanırım gerçekten çalışıyor. 7. sıradaki konum bilgisi normalde açıktı. Kapandı.

1693746205690.png

Evet. Sanırım gerçekten çalışıyor. 7. sıradaki konum bilgisi normalde açıktı. Kapandı.

Eki Görüntüle 1929529
Hizmetlerden daha detaylı bakabilirsiniz. devre dışı olanlarda yukarıdaki yazıda belirttiklerim vardır. İlk paylaştığım reg kaydı hata veriyordu bazılarınızda ama hata veren sadece bir girdiydi ve biri hata versede 53 girdi devre dışı bırakılıyordu, İkinci paylaştığım reg kaydında ise, hata veren girdiyi // bu işaretle esgeçtim. Güle güle kullanın. :) Kullanan herkes güle güle kullansın. Saygılarımla...

Hizmetlerden daha detaylı bakabilirsiniz. Devre dışı olanlarda yukarıdaki yazıda belirttiklerim vardır. İlk paylaştığım reg kaydı hata veriyordu bazılarınızda ama hata veren sadece bir girdiydi ve biri hata versede 53 girdi devre dışı bırakılıyordu, ikinci paylaştığım reg kaydında ise, hata veren girdiyi // bu işaretle esgeçtim. Güle güle kullanın. :) kullanan herkes güle güle kullansın. Saygılarımla...

Kullanıcı hesabı denetimi'nin kapalı olmasının herhangi bir zararı var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı