'Gereksiz Alıntı'

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arduo

Kilopat
Yer
Gazi Mağusa, KKTC.
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Gereksiz alıntı kuralı yüzünden formu terk ediyorum. Formunuz çok güzel, bazı kurallar kasıyor. 2. defa gereksiz yere banlandım. Başka yerde 7.000 mesajım var, yabancı formlara üyeyim asla böyle bir saçmalık görmedim. Elimden geldiği kadar Türkçe'yi doğru kullandım. Küfür etmedim, saygısızlık yapmadım. Çoğu kurala uymaya çalıştım ve uyduğumu da düşünüyorum ama 2 defa aynı konu üzerinden 'gereksiz alıntı' cezası pes.

Böyle saçma bir bahane için gidiyorsan diye bileceğimiz tek şey, gitmeye devam et...

Bir olaydan dolayı pes edeceğine olayı yapmamayı denesen forumda kalıcı ve faydalı olabileceğini düşünüyorum. Bu kadar basit bir sebepten gitmek saçma. Kal ve uzun yazıları alıntı yapma ve faydalı olmaya bak derim.

Konuyu inceledim, yapılmaması gereken bir alıntıyı yapmışsınız, göz var nizam var.
2. defa ceza aldıysanız dikkat etmiyorsunuz demektir.

Bak, biz hiç ceza yiyor muyuz ? Moderatörüz diye istediğimiz gibi yazabiliriz kuralı yok yani. Bizler de uyuyoruz kurallara. Herkes için geçerli bu kurallar.
Alıntı yaparken düşüneceksin, acaba ben bu alıntıyı yaparsam DH'ye döner mi burası diye.

Zamanında çok ceza yedim. Gereksiz bir moderatör "falan" kelimesini kullandığım için günlerce ceza verdi. Bırakıp gitmek yerine hakkını ara. Ki haklı olduğunu sanmıyorum :D
Resimleri alıntı yapmaman gerekli, bunu bilsen ceza almazsın. Yazımında sıkıntı göremedim pek.

Gereksiz alıntı dışında bir kuralı ihlal ettiğiniz olmuyor. Türkçe kurallarına gayet özen gösteriyorsunuz ki bu çok güzel bir durum. Buna dikkat ederseniz hiçbir sıkıntı yaşamadan devam edebiliriz. Başta kurallar zor gelebilir ama siz zaten bu gereksiz alıntı dışında her kurala gayet güzel şekilde uyduğunuz için bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı