Gereksiz her türlü konu açılması

Cenkkaraman

Hectopat
Birkaç gündür dikkat ediyorum da aşırı gereksiz konular açılmaya başlamış. İnsanların fikirlerine tamamen saygım var ama onlarca forum gördükten sonra buranın kalitesi için burayı seçmiş biri olarak rahatsız etmeye başladı sanki. Sürekli aynı konular üzerine açılması mesela garip gelmeye başladı.

Birkaç gündür dikkat ediyorum da aşırı gereksiz konular açılmaya başlamış. İnsanların fikirlerine tamamen saygım var ama onlarca forum gördükten sonra buranın kalitesi için burayı seçmiş biri olarak rahatsız etmeye başladı sanki. Sürekli aynı konular üzerine açılması mesela garip gelmeye başladı.

Dostum o zaman bu konu da gereksiz konu. Eğer "Konu Dışı" başlığı altında açılan konular gereksizse (!).

Sürekli aynı konuların açılması ve ısrarla bu konuların onaylanması kısmına katılıyorum. Bu durumun kaliteyi yadsınamaz bir şekilde düşürdüğüne de katılıyorum. Fakat her bölümü, her konuyu takip etmek zorunda değilsiniz hocam. Çok rahatsız eden konu olursa raporlayıp geçin. Yapacak çok da bir şey yok.

Özellikle "Teşekkürler Technopat, forumu x süre boyunca bırakıyorum, "100. Mesajım", "10 liralık Windows 10 satın almak yasal mı?" gibi konuları her gün görmekten bıktım. Bu tarz konuların amacını anlamamakla beraber moderatör arkadaşların bu konuları onaylamaları hakkındaki motivasyon kaynağını dinlemek isterim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı