Gereksiz skinleri satıp 2023 kapsülü alınmalı mı?

Bugra343

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, öncelikle biliyorsunuz 2023 Paris kapsulleri indirme girdi. 24 TL'den 6 ya düştü. Bende yatırım yapmak istiyorum. Parçalanmış kasası aktif drop havuuzndan kalkacakmış yani bu değerinin aniden artması demek. Temel konuya geçeyim CS2 le beraber skinlerinde fiyatı artacak ama yine de satıp, kasa veya kapsül almak mantıklı mı sizce? Bir de parçalanmışa mı yoksa kapsüle mi yatırım yapmalıyım? (skinler hellcasedan çektiğim en ucuzu 2-3 en pahalısı 10-15 arası skinler ortalama 4-5 TL)

Dosya Ekleri

• Counter-strike  Global Offensive Screenshot 2023.06.26 - 09.14.15.71.png
    Counter-strike Global Offensive Screenshot 2023.06.26 - 09.14.15.71.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalanmış kasaların hariç gerisini satıp kapsül alabilirsin. Ama alacağın kapsüller logo kapsülleri olsun. İmza kapsülleri çok kar getirmiyor. Sonraki PGL turnuvası Mart ayında olacak 6-7 aylık bir süreçte 6₺'lik yatırımın 30₺ bandını bulabilir diye tahmin ediyorum.

Parçalanmış kasaların hariç gerisini satıp kapsül alabilirsin. Ama alacağın kapsüller logo kapsülleri olsun. İmza kapsülleri çok kar getirmiyor. Sonraki pgl turnuvası Mart ayında olacak 6-7 aylık bir süreçte 6₺'lik yatırımın 30₺ bandını bulabilir diye tahmin ediyorum.

Tamamdır sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı