Gereksiz uygulamaları sildikten sonra bilgisayar yavaşladı

Eren Yılma

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayrdaki gereksiz uygulamalari sildim. Sonra eski faremi değiṣtirdim ve bilgisayari kapattim. 20 30 dakika sonra actigimda cok yavas aciliyordu. Masaüstünü yüklemesi cok yavasti ve bilgisayar kendine gelemiyordu. Google'ı acmaya calistigimda ise Google yanit vermedi hatasini cok aldim. Cok anlamıyorum bilgisayardan. Bunun sebebi nedir?

Diskin bozulmuş olabilir, bağlantılı çalışan programı veya sistemsel ile ilgili programları silmişsindir. Virüs taraması yapabilirsin.

Virüs taraması yaptim sildigim dosyalar kullanmadigim uygulamalar dicord, Ubisoft gibi onlardan sorun olmaz herhalde ama diske nereden bakiliyor bilmiyorum bir de CPU %100 gözukuyor bosta durdugu halde.

Görev yöneticisinde çikması gerekiyorsa gözükmüyor nereden bakabilirim?

Denetim Masası'dan bakabilirsiniz.

Virüs taraması yaptim sildigim dosyalar kullanmadigim uygulamalar dicord, Ubisoft gibi onlardan sorun olmaz herhalde ama diske nereden bakiliyor bilmiyorum bir de CPU %100 gözukuyor bosta durdugu halde.

Hard Disk Sentinel - HDD health and temperature monitoring bu siteden programı indirip kurun kontrol edip buraya SS atın.

Denetim Masası'dan bakabilirsiniz.

Hard Disk Sentinel - HDD health and temperature monitoring bu siteden programı indirip kurun kontrol edip buraya SS atın.

1701421828259.png

Yeni konular

Geri
Yukarı