Gereksiz yere ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hasan8705

Hectopat
Daha fazla  
"Windows 10'da sistemim çalışır mı?" Başlığı altında bir konu açım. Konu içeriğimde sistemimin windows 10'da çalışıp çalışmayacağını sordum. Konu içeriğinde donanım bileşenlerime de yer verdim. Ve sonra ne oldu? Banlandım... Sebep nedir? Bildirimde konu başlığımın içerikle uyumsuz olduğu yazıyordu. Anlayamıyorum varsayalım uyumsuz diyelim. Ben editör felan değilim. Açtığım konuda hatalar yapabilirim içerikle alakalı. Beni banlayan moderatörün amacı forumu kullanmamam mı? Yoksa haha ben moderatörüm istediğimi yaparım ban ban aha seni banlıyorum dedi ve beni banladı mı? En can alıcı nokta ise beni banlama gerekçesi olarak bana bildirilen çok saçma. Benim konu başlığımla konu içeriği nasıl uyumsuz yahu?

Sizinle aynı sorunu yaşayan ve aynı düşünceleri paylaşan birisi yardım almak için Google'a ne yazacak? "Windows 10'da sistem çalışır mı?" Böyle bir şey yazmayacağı kesin. Zira milyonlarca sistem var ve bu başlık Google'da aratmak için çok yetersiz kalıyor. "Pentium 4 630 sistem Windows 10'da çalışır mı?" Olması gereken başlık budur. Başlığı çok yüzeysel ve yetersiz bırakmışsınız. Burada size yardım ederek aslında başkalarına da yardım etmiş oluyoruz. Sosyal kurallarına tekrar bir göz atın dilerseniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı