Geri dönüş sonrası "your device ran into a problem and needs to restart" hatası

batuwuhan2

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımı Windows 11'e güncelledim. Geri sabahına Windows 10'a geri dönme seçeneğini kullanarak geri dönüş yapmaya çalıştım fakat ekranım sürekli önceki Windows sürümünüz geri yükleniyor… diyerek kalıyor. Sonra başlıkta yazan mavi ekran hatasını veriyor. Sürekli aynı olay tekrarlanıyor ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_6751.jpeg
    IMG_6751.jpeg
    153,7 KB · Görüntüleme: 8
Merhaba bilgisayarımı Windows 11'e güncelledim. Geri sabahına Windows 10'a geri dönme seçeneğini kullanarak geri dönüş yapmaya çalıştım fakat ekranım sürekli önceki Windows sürümünüz geri yükleniyor… diyerek kalıyor. Sonra başlıkta yazan mavi ekran hatasını veriyor. Sürekli aynı olay tekrarlanıyor ne yapmalıyım?

İçinde dosyalarınız yoksa temiz kurulum yapın. Size önerim 23H2 geldiğinde Windows 11 kullanmanız.

Teşekkür ederim fakat şu an bilgisayarı bir şekil açmam lazım yani sıfırlayamam başka çözüm öneriniz var mıdır?

Güvenli modda başlatmayı denediniz mi?

Hangi tuşları denemem lazım hocam tam olarak nasıl olduğunu anlatabilir misin?

Birkaç defa yeniden başladiktan sonra kurtarma menüsü açilmali orası açiliyor mu?

Birkaç defa yeniden başladiktan sonra kurtarma menüsü açilmali orası açiliyor mu?
Yok defalarca kez açtım kapattım kendi kendine açıp kapattı fakat hiçbir şey gelmedi aynı şekilde devam ediyor siyah ekranda Önceki sürümünüz yükleniyor diyor 10 dakika kadar bekletip mavi ekran verip başa sarıyor

Yok defalarca kez açtım kapattım kendi kendine açıp kapattı fakat hiçbir şey gelmedi aynı şekilde devam ediyor siyah ekranda önceki sürümünüz yükleniyor diyor 10 dakika kadar bekletip mavi ekran verip başa sarıyor.

Resimdeki yazıyı dener misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-20-15-26-55-795_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-20-15-26-55-795_com.android.chrome.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 7
Yok hocam olmadı zaten Windows logosunu göremiyorum Casper yazısı geliyor ardından önceki Windows sürümünüz yükleniyor ekranına atıyor.

Anladım eğer elinizde başka bir disk varsa ona Windows kurup şu anki diskten dosyalarınızı kurtarmaya çalışın eğer başka bir diskiniz yoksa risk alıp şu anki diske dosyalarınızı silmeden Windows kurmayı deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı