Satıldı GeT ile Satılık 2. El AMD Ryzen 2400G APU

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış bilgi veriyorsun, onlar iş parçacığı yani senin işlemci 4 çekirde 8 iş parçacıklı ama bahsettiğim 3. Nesil Ryzen alırsan 8 çekirdek 16 iş parçacığı olacak yani kat kat daha iyi performans alacaksın özellikle 2. Nesil Ryzen 7'lerle kapışabilecek performansı olacak 3. Nesil Ryzen 5'lerin.

Hmm, anladım. Ama sonuçta işlemci olarak geçiyor bunlar hocam. Yani kısmen haklısınız yanlış bilgi çünkü yarısı sanal. :)

İşlemciyi şu anda aktif olarak kullanmaktayım, kendisi 2 ay kadar APU olarak kullanıldı. Sonrasında fotoğralarda da göreceğiniz üzere MSI Gaming X 1060 3G aldığım için sistemi APU olarak kullanmıyorum.

Ürünü 22 Haziran 2018'den beri kullanmaktayım. İşlemcide hiçbir problem olmamasıyla birlikte, Overclock ve benzeri işlemler kesinlikle uygulanmamıştır. Kutu içeriği eksiksizdir(Kasaya yapıştırılan stickerları bile kullanılmamıştır.) Eksen Bilgisayar'dan satın alınmıştır. Satış sebebim 1060'ın yanına daha uyumlu 2600 veya 2600X gibi bir işlemci alacak olmamdır.

Montaj esnasında işlemciye gelebilecek zararlar alıcıya aittir, lütfen takmasını bilmiyorsanız montajını siz yapmayın bir bilgisayarcıya götürün ya da takarken benden videolu destek alın.(Çok basit yaparsınız, ama yanlış yaparsanız işlemci çöp olur.)

Yanında tek sürümlük Cooler Master Mastergel Maker Nano termal macun gönderilecektir, ekstradan termal macun masrafı yapmanıza gerek kalmayacaktır. Alıcı Zonguldak çevresinde olursa montajını ben de yaparım ve teslim ederim. GET'li satış fiyatım 879,12 ₺ , EFT'li satış fiyatım 800,00 ₺ 'dir. Kargo ücretsizdir! Üst model mantıklı 2. nesil AM4 işlemciler ile takas yapılabilir.

GET ilanı: 2.EL SORUNSUZ 6 AYLIK AM4 AMD RYZEN 5 2400G APU | GET İLAN! - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 628557582

Referans için sahibinden.com 'a girdiğinizde profilime tıklayabilirsiniz!

Eki Görüntüle 349369
Merhabalar, hala satılık mı? Satılıksa 800 TL'ye GeT'li satış yapar mısınız?

Merhabalar, hala satılık mı? Satılıksa 800 TL'ye GeT'li satış yapar mısınız?

Kardeşim ben satacağım ama şimdi değil, 2. El 2600 ve üzeri bulabilir isem satarım ama bulamıyorum maalesef. 3000 Serisine göz diktim, yeni nesiller gelince satmayı düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı