Çözüldü Getcontact Premium üyeliği nasıl iptal edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Getcontact Premium aldım aylık babama. 2.64 USD olan 1 aylık. Fakat dijital kart kullanmama rağmen yine de kartımdan para çekilmesini istemiyorum. Ödeme yöntemleri sayfasından da silemiyorum bu uygulamanın aboneliğini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm teşekkürler!

Lanet olası seyı ben de iptal edemıyorum.
Bu lanet olası uygulamanın aboneliğini tamamen kaldırmak için şu sayfada:

Aboneliği kaldırmak için bak dikkat et bu sayfaya buradan tıklamasan ilginç bir şekilde gözükmüyor. Buradan tıklayınca aboneliği yapmış olduğum telefonda direkt GetContact uygulaması karşına çıkacak. Oradan yönet dedikten sonra kaldırmak için bir alan çıkacak tıklayıp kaldırabileceksin direkt. Ondan sonra da ödeme yöntemleri sayfasından kartını direkt kaldırabilirsin dostum. Kolay gelsin!

fea9ce8d-8d16-4bdd-b625-094f1efed288.jpg
Çözdüm teşekkürler!

Lanet olası seyı ben de iptal edemıyorum.
Bu lanet olası uygulamanın aboneliğini tamamen kaldırmak için şu sayfada:

Aboneliği kaldırmak için bak dikkat et bu sayfaya buradan tıklamasan ilginç bir şekilde gözükmüyor. Buradan tıklayınca aboneliği yapmış olduğum telefonda direkt GetContact uygulaması karşına çıkacak. Oradan yönet dedikten sonra kaldırmak için bir alan çıkacak tıklayıp kaldırabileceksin direkt. Ondan sonra da ödeme yöntemleri sayfasından kartını direkt kaldırabilirsin dostum. Kolay gelsin!

fea9ce8d-8d16-4bdd-b625-094f1efed288.jpg

Çözüm

Geri
Yukarı