Getir "25 TL üzeri 20 TL indirim" kaç kere oluyor?

Merhabalar,

Getir uygulamasında, "25 TL üstü 20 TL indirim" kampanyası var, hesabımda. Bundan önce "35 TL üzeri 30 TL indirim" kampanyasından yararlandım. Bu 25 TL kampanyası kaç kere oluyor? 25 TL ve 35 TL kampanyasından, ikisinden de 1 kere yararlandım.

Sürekli çıkabiliyor. Şans işi ama 5 10 dk sonra kayboluyor. hızlı olmanız gerek.

Merhabalar,

Getir uygulamasında, "25 TL üstü 20 TL indirim" kampanyası var, hesabımda. Bundan önce "35 TL üzeri 30 TL indirim" kampanyasından yararlandım. Bu 25 TL kampanyası kaç kere oluyor? 25 TL ve 35 TL kampanyasından, İkisinden de 1 kere yararlandım.
Hocam bunların pek bir sınırı yok gibi. Bende olduğunda alıyorum ve hiçbir zaman bittiğini görmedim. Sanırım bir süresi yok.

Dostum her gün farklı kampanyalar olmakta ben her gün takip ediyorum tendyol ve Hepsiburada'da dahil 4 telefon var evde hepsinden sipariş veriyoruz çok karlı oluyor bazen gidiyor indirimler her kampanyadan 1 telefondan 1 kez katılabiliyorsun farklı telefondan aynı adrese verebilirsin ama.

Merhabalar,

Getir uygulamasında, "25 TL üstü 20 TL indirim" kampanyası var, hesabımda. Bundan önce "35 TL üzeri 30 TL indirim" kampanyasından yararlandım. Bu 25 TL kampanyası kaç kere oluyor? 25 TL ve 35 TL kampanyasından, ikisinden de 1 kere yararlandım.

Aynı indirimi çok kullanınca geçersiz promosyon demeye başlıyor. Bunu da kart değiştirerek çözüyoruz.

O indirim 60 TL'ye 30TL oluyor sonradan.

Bu sabit bir şey değil her gün olmasa bile çoğu zaman değişen bir şey getir artık çoğu zaman indirim yapmasada Trendyol ve Hepsiburada çoğu zaman 40TL'ye 20TL indirimi yapmaktadır @Iskenderun

Yeni konular

Geri
Yukarı