Çözüldü Getir ilk sipariş indirimi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

458028

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Rusya
Daha önce Yemeksepeti'nde ilk sipariş kampanyasını kullanmıştım. Getir üzerinden de kullanayım dedim. İnternette sürekli görüyorum 30 TL indirimini. YouTube üzerinden de baktım videolara. İnsanlarda bu kampanya var ama bende gözükmüyor.
Dominos'a özel 15 TL indirimi var sadece. Destek ekibine mail attım ama dönüş yapmadılar 2 gündür. Merak ettiğim şey bu bir hata mı? Instagram'da reklamını yapıyorlar ilk siparişte indirim diye ama bende yok.

Çözüm
Getir'de ilk siparişe 35 TL üzeri 30 TL indirim var, geçen gün kullandım.
Yeni Numara,
Yeni Telefon,
Yeni E-Posta.

GetirYemek artık direk indirim vermiyor yeni kullanıcılara. Mesela bana "PizzaLazza'dan ilk siparişinize özel 20 TL indirim" diye geldi. Yani her restorana vermiyor.
Daha önce Yemeksepeti'nde ilk sipariş kampanyasını kullanmıştım. Getir üzerinden de kullanayım dedim. İnternette sürekli görüyorum 30 TL indirimini. YouTube üzerinden de baktım videolara. İnsanlarda bu kampanya var ama bende gözükmüyor.
Dominos'a özel 15 TL indirimi var sadece. Destek ekibine mail attım ama dönüş yapmadılar 2 gündür. Merak ettiğim şey bu bir hata mı? Instagram'da reklamını yapıyorlar ilk siparişte indirim diye ama bende yok.
GetirYemek'te değil de normal Getir'de geçerli sanırım.

Yeni Numara,
Yeni Telefon,
Yeni E-Posta.

GetirYemek artık direk indirim vermiyor yeni kullanıcılara. Mesela bana "PizzaLazza'dan ilk siparişinize özel 20 TL indirim" diye geldi. Yani her restorana vermiyor.

Çözüm
Yeni Numara,
Yeni Telefon,
Yeni E-Posta.

GetirYemekte mi kullandınız 30 TL indirimini?

Getir büyükte geçerli diye biliyorum. Ayrıca her siparişinize 30TL veriyor 1, 2, 3, sıradaki diye gidiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı