Getir kampanyası devam ediyor mu?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
30TL'lik kampanya devam ediyor mu? Nasıl işliyor? Sipariş verenler yardımcı olursa sevinirim.

Kayıt ol otomatik kupon geliyor zaten arada bir de hediye olarak veriyor ben bir hafta boyunca her gün 3 tane Pringles'ı 10 TL'ye almıştım.

Ben önceden kayıt olmuştum fakat hiç sipariş vermedim verebilir miyim böylede.

Hayır en az 10 TL hesap çıkıyor getirme ücretiyle beraber ve o kuponlar hep 40 TL üzeri 30 TL veya 30 TL üzeri 20 TL oluyor yani cebinden para çıkmadan sipariş veremezsin.

O zaman 40TL'lik sipariş verip 10TL ödeyeceğim.

30TL'lik kampanya devam ediyor mu? Nasıl işliyor? Sipariş verenler yardımcı olursa sevinirim.

İlk kayıtta getirme ücreti alınmıyor. İlerleyen siparişlerde 6 lira getirme ücreti alıyor. 40'a 30 TL indirimi devam ediyor ama işleyiş farklı. Kampanya telefona tanımlandığı vakit yaklış yanlış hatırlamıyorsam 15-20 dakikanız oluyor. Dakika bittiği vakit kampanya gidiyor. İlerleyen saatlerde tekrar geliyor.

İlk kayıtta getirme ücreti alınmıyor. İlerleyen siparişlerde 6 lira getirme ücreti alıyor. 40'a 30 TL indirimi devam ediyor ama işleyiş farklı. Kampanya telefona tanımlandığı vakit yaklış yanlış hatırlamıyorsam 15-20 dakikanız oluyor. Dakika bittiği vakit kampanya gidiyor. İlerleyen saatlerde tekrar geliyor.

Yani şu an devam etmiyor mu ben hiç sipariş vermedim ve ilk hesabım.

Geri
Yukarı