Getir uygulaması hakikaten insanı zeka yoksunu yerine koyuyor

ibrahimkekec

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Getir'de ne kampanya var bakayım dedim. Golf dondurmada 2. ürüne %60 indirim veriyorlarmış.
Fiyatına baktım 33 TL. İnternete aynı dondurmayı yazayım dedim Migros'ta indirimsiz hali 20 TL.
Bu zamanda indirim sözünden tiskinir oldum indirim yapanların neredeyse hepsi üçkağıtçılık peşinde. :D

WhatsApp Image 2021-12-04 at 14.15.47.jpeg

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Getir market fiyatında satıcağını hiç bir zaman söylemedi ve Getir'in hakkını yedirmemek lazım adamların verdiği kampanyalardan tüm Türkiye yararlandı hala da yararlanıyor.

Sözde indirim demeleri tartışılır ancak, bu bir aracılık uygulaması nihayetinde. Sıcak evinde otururken birileri senin için bir iş yapacaksa bedeli olmaması anormal kaçardı.

Getir market olarak değil de yemek olarak gerçekten çok ama çok avantaj sağlıyor indirimleri genelde yemek üstüne, kampanyalar 3 kere al 4. De indirim uygulansın gibi bir sürü kampanyası mevcut. Sizin aklınıza yatmıyorsa sipariş vermezsiniz, çok güzel kampanyaları olan bir firma takip et uyanı sipariş ver. Zorlama yok.

Evet getir bayağı bir kazık insanların üşengeçliğinden kazanıyorlar. En ucuz su 2.5 TL iken getirde Migros'ta 95 kuruşa alınabiliyor böyle tonlarca örnek var.

Sıcacık evinde otururken almanın bir bedeli olacak elbet diyen zeka küpü arkadaşlar, Migros'tan sipariş verince gel buradan teslim al demiyorlar onlar da eve kadar getiriyor. Arada çok ciddi fiyat farkı var.

Normal satış fiyatı 33 lira bu dondurmanın. Migros'ta indirime girmiş. Yani evet Getir 2. ürüne indirim yapıyor. Araştırmadan etmeden almayın zaten. Satılan ürünün güncel fiyatını bilmekte fayda var. Yoksa fiyatı şişirip indirim yapıp yine karlı satabiliyorlar.

Getir zaten tamamıyla bir süpermarket değil. Dışarıya göre 1, 2 lira pahalı olabiliyor. Acil ihtiyacı olur, günü kurtarmak için birebir.

Geri
Yukarı