Gıda Getir Yemek 50 TL indirim

Hocam bilmiyorsunuz herhalde bu işleri. Tabii ki de restoran belirliyor fiyatı. Paket başına 50 lira ödeyeceğini bilen adam 150 liraya sattığı ürünü 200-220'ye koyar uygulamaya.

Sıkıntı restoranın belirlediği fiyatta değil. Hem komisyon çok. Hem de paket teslimat ücreti örneğin 30TL diyelim. 4 arkadaş tek seferde sipariş verdiğiniz teslimatta teslimat ücreti 30TL olması gerekirken 120TL alınıyor. 10 tane alırsan işin boyutu saçmalıyor. Zaten bu tür şirketler buradan kazanıyor. Ne kadar çok sipariş o kadar çok kazanç. Flash indirimleri babasının hayrına yapmıyor.

Benim açtığım konulara denk gelmediniz herhalde. Ben de aynı şeyi söyledim zaten. Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ancak benim konumumda 200'e yakın restoran var birinde bile platforma göre ücret değişikliği görmedim. Ayrıca bu kodlar sizin bahsettiğiniz teslimat ücreti 30 tl olan yerlerde çalışmıyor bile. Sizin bahsettiğiniz durum olmuyor yani. Olsa bile kâr etmek için her türlü şaklabanlık yapılır burası türkiye hala alışamadınız mı?

Bir de Getirin %30 komisyonuna laf ediyorsunuz da diğerleri bedavaya mı hizmet veriyor herkes komisyon alıyor. Sektör farklı ancak Steam bile %30 alıyor. Getir'le çalışmak onların inisiyatifinde. Beğenmiyorsanız almayın, restoran beğenmiyorsa Getir'le çalışmasın. Alan memnun veren memnun. Her indirim kodu konusunda aynı boş muhabbetler baydı gerçekten.

Son düzenleme:
Hocam bilmiyorsunuz herhalde bu işleri. Tabii ki de restoran belirliyor fiyatı. Paket başına 50 lira ödeyeceğini bilen adam 150 liraya sattığı ürünü 200-220'ye koyar uygulamaya.

Sıkıntı restoranın belirlediği fiyatta değil. Hem komisyon çok. Hem de paket teslimat ücreti örneğin 30TL diyelim. 4 arkadaş tek seferde sipariş verdiğiniz teslimatta teslimat ücreti 30TL olması gerekirken 120TL alınıyor. 10 tane alırsan işin boyutu saçmalıyor. Zaten bu tür şirketler buradan kazanıyor. Ne kadar çok sipariş o kadar çok kazanç. Flash indirimleri babasının hayrına yapmıyor.

Aynı şekilde internetten alınan ürünlerde de kargo ücreti bu şekilde kargo ücretli olunca kargo ücretini ürüne koymuyor 10 tane mal alsanızda 1 tane kargo ücreti ödüyorsunuz ama biz kargoyu ücretli yapınca sitenin S. S. S. Bölümüne kargo neden ücretli diye yazdık aynılarını ama buna rağmen çok şikayet geldi aslında burada milletinde suçu var.

Geri
Yukarı