Gıda Getir yemek indirimi

Kredi banka ödeme yönteminde böyle diyor ama

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240216_190348_getir.jpg
    Screenshot_20240216_190348_getir.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 59
"Başarıyla eklendi" yazıp yok oldu.

Fark ettimde son 3 4 seferdir getir'e kupon için giriyorum ve tilt olup çıkıyorum. En son 2 yıl önce sipariş vermişim.

Kodlar getirin en az kullanıldığı şehirden en çok kullanıldığı şehire göre değişiyor sanırsam. Çok kullanılan yerlede KUTLU30, az kullanılan yerlerde KUTLU100 kodları dağıtılıyor gibi duruyor.

"Başarıyla eklendi" yazıp yok oldu.

Fark ettimde son 3 4 seferdir getir'e kupon için giriyorum ve tilt olup çıkıyorum. En son 2 yıl önce sipariş vermişim.
O halde sanırım getirin son 2-3 ayda yaptığı kampanyalardan haberdar değilsiniz. Yaklaşık 30'dan fazla kez 50₺ indirim kuponu kullandım.

O halde sanırım getirin son 2-3 ayda yaptığı kampanyalardan haberdar değilsiniz. Yaklaşık 30'dan fazla kez 50₺ indirim kuponu kullandım.

Dediğim gibi hocam, ne zaman girsem geri kapattım fakat uzun zamandır kuponsuz yemek söylediğimi hatırlamıyorum. Çoğunlukla Migros Yemek yetiyor, yetmediğinde Trendyol Yemek yetişiyor :).

Kodlar getirin en az kullanıldığı şehirden en çok kullanıldığı şehire göre değişiyor sanırsam. Çok kullanılan yerlede KUTLU30, az kullanılan yerlerde KUTLU100 kodları dağıtılıyor gibi duruyor.

Rastgele tamamen sanırım. Bana 30 TL geldi arkadaşıma da 30 ama annesine 100 gelmiş.

Geri
Yukarı