Gıda Getir’de 50 TL ve Üzeri Seçili Algida Siparişine 30 TL İndirim

Tek sorun şu ki, tıklandığı zaman en ucuz dondurma 10₺. 5 tane ondan alsak 30₺ gibi bir fiyata geliyor, 10₺ olan dondurma da çikolatalı kornet. Hepsini kornet almak sıkıcı olur gibi. Diğerleri de hep 14₺ üstü. Çokta dondurma alınmıyor ama hiç yoktan iyidir.

@Tim Getir takılsın kafasına göre. :D Zaten sipariş etmiyorum uzun zamandır. Sildim gitti tekrar. 2 defa 45-50 dakika beklediğim siparişim iptal edildi benden izinsiz ve hiçbir yaptırımda bulunmadılar. O yüzden kullanmıyordum. Hala saçmalık dönüyor anlaşılan.

Çok tuhaf. Bölgeye göre market kısmının kalitesi çok değişiyor demek ki. Burada siparişler oldukça hızlı geliyor. Müşteri temsilcisi de çürük gelen muz için kanıt bile istemeden iade yapmıştı ve hatta kupon tanımlamıştı.

Çok tuhaf. Bölgeye göre market kısmının kalitesi çok değişiyor demek ki. Burada siparişler oldukça hızlı geliyor. Müşteri temsilcisi de çürük gelen muz için kanıt bile istemeden iade yapmıştı ve hatta kupon tanımlamıştı.
Bazı konularda iyi, bazı konularda berbat. Eksik ürün vardı, sırf eksik ürün için kupon tanımlandı ki kupon 50/40 idi. Çok garip bir firma bu Getir.

Geri
Yukarı