Çözüldü Getir'de Nays sanal kart eklerken "Müşteriye ait telefon numarası" bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Bugün Nays'taki kampanyadan faydalanmak için kartımı eklerken "Müşteriye ait telefon numarası" hatası aldım. Ne yaparsam yapayım kartı ekleyemedim. Bu sorunla karşılaşıp çözen oldu mu?

Kartı ne yaparsam yapayım Masterpass ile ekleyemedim fakat BKM Express'le eklemeyi başardım.

Son düzenleme:
Getirdeki Masterpass sorunlu. Bir ara ne telefon numarası ne de kart ekleyebiliyordum, o günden beri siparişlerimi Trendyol'dan veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Getirdeki Masterpass sorunlu. Bir ara ne telefon numarası ne de kart ekleyebiliyordum, o günden beri siparişlerimi Trendyol'dan veriyorum.
Normalde sadece Yemeksepeti Market kullanıyorum ama hem 100 liralık kupon vermesinden ötürü hem de Nays indiriminde ötürü bir deneyeyim dedim, denemez olaydım.

Bugün Nays'taki kampanyadan faydalanmak için kartımı eklerken "müşteriye ait telefon numarası" hatası aldım. Ne yaparsam yapayım kartı ekleyemedim. Bu sorunla karşılaşıp çözen oldu mu?

Kartı ne yaparsam yapayım masterpass ile ekleyemedim fakat bkm Express'le eklemeyi başardım.

Hocam BKM Express'le nasıl ekledin?

Hesap oluşturun. Hesap oluşturduktan sonra normal bir şekilde ekleniyor.

1688638346505.png

Bu hatayı veriyor ancak telefonuma İş Bankası'ndan doğrulama mesajı geliyor.

Bugün Nays'taki kampanyadan faydalanmak için kartımı eklerken "müşteriye ait telefon numarası" hatası aldım. Ne yaparsam yapayım kartı ekleyemedim. Bu sorunla karşılaşıp çözen oldu mu?

Kartı ne yaparsam yapayım masterpass ile ekleyemedim fakat bkm Express'le eklemeyi başardım.

Hocam bende aynı hatayı alıyordum. Dediğiniz gibi kartı. Bkm Online'a ekleyip aldım yemek siparişlerimi. Ama işlem kısmında getir yemek yerine getir perakende yazıyor. 3 iş günü geçti cashbackler gelmedi. Bende durumu Nays müşteri hizmetlerine söyledim. Ama siz yemek almamışsınız ki diyor. Dedim yemek söyledim. İşte kayıt falan oluşturdu. Bakalım ne olacak.
Screenshot_20230707_193137_WhatsApp.jpg

Hocam bende aynı hatayı alıyordum. Dediğiniz gibi kartı. Bkm Online'a ekleyip aldım yemek siparişlerimi. Ama işlem kısmında getir yemek yerine getir perakende yazıyor. 3 iş günü geçti cashbackler gelmedi. Bende durumu Nays müşteri hizmetlerine söyledim. Ama siz yemek almamışsınız ki diyor. Dedim yemek söyledim. İşte kayıt falan oluşturdu. Bakalım ne olacak.
Eki Görüntüle 1852122
GetirYemek dışındaki Getir ve GetirBüyük için de kampanya var.

Eki Görüntüle 1852122
Hocam her harcama için ticket açmak gerekiyor maalesef. Canlı destekle iletişime geçince hallediyorlar.

Geri
Yukarı