Getir'e kart eklemek isterken masterpass hatası

xyngo

Hectopat
Makaleler
1
Getir'de kart eklemek istediğimde "Zaten bir masterpass hesabınız bulunmaktadır. Lütfen masterpass hesabınızı bu üye iş yerine bağlayınız." gibi bir hata alıyorum fakat işin komik tarafı bu numaraya kayıtlı ne bir banka hesabı ne de başka bir şey bu sorunun çözümü var mıdır? Ya da şu anlık mastepassle alakalı sistemsel bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı olayı ben de yaşadım. Numaranız başka alışveriş yaptığınız bir yerde kayıt altına alınmış olmalı Masterpass tarafından. https://www.masterpassturkiye.com/DeleteMyCard.aspx
Bu linkten kontrol edin. Ayrıca ekleme yapmak istiyorum. Getirin böyle bir zorlama yapması da çok saçma. Ben alışveriş yapacakken bu hatayı aldım. Halbuki o kartla ödemek istemiyorum ama zorla bana o kartla ödeme yaptırmak için kod yolluyorlardı. Gittim yeni hesap açmıştım.

Aynı olayı ben de yaşadım. Numaranız başka alışveriş yaptığınız bir yerde kayıt altına alınmış olmalı Masterpass tarafından. https://www.masterpassturkiye.com/DeleteMyCard.aspx
Bu linkten kontrol edin. Ayrıca ekleme yapmak istiyorum. Getirin böyle bir zorlama yapması da çok saçma. Ben alışveriş yapacakken bu hatayı aldım. Halbuki o kartla ödemek istemiyorum ama zorla bana o kartla ödeme yaptırmak için kod yolluyorlardı. Gittim yeni hesap açmıştım.

GSM numarası mı kayıt altına alınmış olabilir? Ben de aynı sorunu yaşıyorum, ne yapacağımı bilemedim. Çözüm yolu olan yardımcı olabilir mi?
Getir'de kart eklemek istediğimde "Zaten bir masterpass hesabınız bulunmaktadır. Lütfen masterpass hesabınızı bu üye iş yerine bağlayınız." gibi bir hata alıyorum fakat işin komik tarafı bu numaraya kayıtlı ne bir banka hesabı ne de başka bir şey bu sorunun çözümü var mıdır? Ya da şu anlık mastepassle alakalı sistemsel bir sorun mu?
Sorunu çözebildiniz mi?

Bir süre önce aynı problemi yaşadım. İlk siparişimdi. Sepetten ilerleyip ödeme aşamasına geçildiğinde kart bilgilerini kaydetmeye çalışıyordum ama farklı kartları da denememe rağmen "zaten bir masterpass hesabınız bulunmaktadır. Lütfen masterpass hesabınızı bu üye iş yerine bağlayınız." hatasını veriyordu sürekli. Sonra bir gün sepetten ilerleyip kartı kaydetmek yerine önce profil bölümünden ödeme yöntemlerime girdim ve oradan cep mesajı onayıyla kartımı ekleyebildim. Sonrasında tekrar sepete gidince ödeme aşamasında az önce kaydettiğim kart görüntü ve böylece ödememi yaparak siparişi verebildim. Dilerim bu yol, size de çözüm olur.

Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bankanız, kartınız vs ile alakası yoktur. Sadece MasterPass hesabı ile alakası vardır. İhtiyaç oldukça yapıyoruz herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Geri
Yukarı