Gıda GetirYemek 50 TL indirim!

Böyle getir yemek falan uğraşmak yerine Yemeksepeti kullansanıza? Her sipariş verdiğimde 30 lira indirim kuponu veriyor, biraz tutunca başka sipariş verince oluyor 60. Her siparişte 30 lira indirim cepte zaten ne olursa olsun.

Böyle getir yemek falan uğraşmak yerine Yemeksepeti kullansanıza? Her sipariş verdiğimde 30 lira indirim kuponu veriyor, biraz tutunca başka sipariş verince oluyor 60. Her siparişte 30 lira indirim cepte zaten ne olursa olsun.
  • Yemeksepetinde bazı restoranların getirme ücreti oluyor.
  • Getirde müdavim var her siparişe 40 tl indirim ayrıca 3. siparişe 75 tl indirim veriyor.
  • Yemeksepeti bana bir kere bile yemek aldım diye kupon vermedi.
  • Yemeksepetinde minimum tutarı ödemek zorundasın.
  • Yemeksepeti verilerimizi çaldırıyor.

Uğraşmalık bir şey yok zaten her akşam belli saatlerde kod veriyor yazıyoruz o kadar.

Nasıl oluyor ben sipariş verdiğimde kupon gelmiyor.

Nasıl oluyor ben sipariş verdiğimde kupon gelmiyor.
Yemeksepeti Club var onun sayesinde.

Yemeksepetinde bazı restoranların getirme ücreti oluyor.
Onlar Yemeksepeti Express kullananlar. Daha hızlı getiriyorlar yani.

Getirde müdavim var her siparişe 40 tl indirim ayrıca 3. siparişe 75 tl indirim veriyor.
Seçili restorantlarda.

Yemeksepeti bana bir kere bile yemek aldım diye kupon vermedi.
Kupon değil puan veriyor. Puanı siz harcayıp belirli bir tarihe kadar kupona dönüştürüyorsunuz.

Yemeksepetinde minimum tutarı ödemek zorundasın.
Zaten neden 50 lira için restoranttan kapınıza yemek getirsinler? Hem o restorantların tercihi. Çoğunda en ucuz yemeğin fiyatı minimum getirme ücreti oluyor.

Yemeksepeti verilerimizi çaldırıyor.
Getir'de çaldırıyor. Çaldırmasa bile zaten herkes verilerimizi satıyor ki? Hem bu kadar verilerinize düşen biriyseniz internette pek dolaşmayın derim. Şahsen ben böyle verilerini ölümüne koruyan Linux'cu Android'ci tayfayı pek sevmem.

Uğraşmalık bir şey yok zaten her akşam belli saatlerde kod veriyor yazıyoruz o kadar.
Uygulamadan kendine kupon oluşturmak var girip Technopat'ta indirim köşesine konunun düşmesini beklemek var..

Yemeksepeti club var onun sayesinde.

Onlar Yemeksepeti Express kullananlar. Daha hızlı getiriyorlar yani.

Seçili restorantlarda.

Kupon değil puan veriyor. Puanı siz harcayıp belirli bir tarihe kadar kupona dönüştürüyorsunuz.

Zaten neden 50 lira için restoranttan kapınıza yemek getirsinler? Hem o restorantların tercihi. Çoğunda en ucuz yemeğin fiyatı minimum getirme ücreti oluyor.

Getir'de çaldırıyor. Çaldırmasa bile zaten herkes verilerimizi satıyor ki? Hem bu kadar verilerinize düşen biriyseniz internette pek dolaşmayın derim. Şahsen ben böyle verilerini ölümüne koruyan Linux'cu Android'ci tayfayı pek sevmem.

Uygulamadan kendine kupon oluşturmak var girip Technopat'ta indirim köşesine konunun düşmesini beklemek var.

Getir bildirim atiyor. Burasi bilgilendirme icin.

Getir bildirim atiyor. Burasi bilgilendirme icin.
Aynı şeye çıkıyor bekle Getir'in kuponunu sana göndermesini.. Halbuki Yemeksepetin'de öyle mi? Gecenin 4'ünde gir uygulamaya kullan puanını al kuponunu 15 gün içinde kullan keyif. Neyse uzatmayacağım zaten. Herkes istediğini kullanmakta özgür. Ben Getir'i daha pahalı olduğu ve her şeyde getirme ücreti aldığı için bıraktım.

Yemeksepeti'de aliyor????
Yukarıda dediğim gibi Express teslimat falan için alıyorlar. Onlarıda restorantlar kendileri belirliyor. Her restorantta yok. Bazı restorantlar kendi kuryeleriyle sipariş getiriyor. Çok sinirli görünüyorsunuz. Forum olduğu için üslup bozmayacağım o yüzden uzatmıyorum, göz ardı ediyorum sizi.

Geri
Yukarı