Gıda GetirYemek 50 TL indirim

Aldığın bir dönerci vardı tam ekmek tavuk döner 90 lira idi 2 hafta önce şimdi 110 TL'ye çıkarmışlar 20 TL artıracak ne olmuş olabilir fahiş fiyat çekiyorlar tüm işletmeler.

Aldığın bir dönerci vardı tam ekmek tavuk döner 90 lira idi 2 hafta önce şimdi 110 TL'ye çıkarmışlar 20 TL artıracak ne olmuş olabilir fahiş fiyat çekiyorlar tüm işletmeler.

Ben 80 TL'ye alıyordum zamanında bir anda 120'ye çekti 2 ay önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aracının aldığı komisyon, dükkan kiraları, personel ücretleri ve hayat pahalılığına göre tavuk dürümlerin hâlâ ucuz olduğunu düşünüyorum.

Kodu yazdıktan sonra indirim uygulanmıyor ve tekrar yazdığımda kod kullanılmış diyor bu hatanın çözümü var mı? 2 gündür kullanamıyorum kuponları.

Kodu yazdıktan sonra indirim uygulanmıyor ve tekrar yazdığımda kod kullanılmış diyor bu hatanın çözümü var mı? 2 gündür kullanamıyorum kuponları.
Aynısı şimdi bana oldu yazdım kuponu başarıyla eklendi dedi ama ne kupon var ortada ne indirim.

Geri
Yukarı