GetirYemek’te 30 TL Üzeri Köfte Siparişinize 20 TL İndirim

Getir'den son olaydan sonra iyice soğudum. İyi ki de hiç kullanmamışım, kullanmayı da düşünmüyorum.

Son olay Yemeksepeti'nin başına geldi yalnız hocam benim bilmediğim bir şey daha mı var?

Şehrimdeki en iyi hamburgerciden hamburger söyledim şu et denen şeyin tadı nasılmış bakalım. :D

Son olay Yemeksepeti'nin başına geldi yalnız hocam benim bilmediğim bir şey daha mı var?
Yemeksepeti hakkında konuşmuyorum, bir kuryeyi söylediklerinden dolayı işten çıkarmışlar. Gündem olmuştu hatta, ki zaten hala gündem de olay daha yeni. Tabi bunu başka sebeplerden dolayı çıkardıklarını söylüyorlar, bilemem fakat çoğu kişi buna inanmıyor. Videosunu da bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu indirimler var. Bir de yemeksepetin'deki 'joker' indirimleri ne oluyor? Döner 30 liradan 20 liraya inmişti. Normal mi yoksa indirim varmış gibi mi gösteriyorlar?
Yemeksepetini hiç sevmiyorum, joker ile aldığınızda bildiğim kadarıyla restoran sahibine kitliyorlar aradaki farkı daha az malzemeli döner yeme ihtimaliniz var. Yanlış bilgi olabilir, kendim deneyimlediğim ve restoran sahibi akrabamdan duyduğum bu.

Geri
Yukarı