Getmobil üzerinden iPhone 13 alınır mı?

1Derko1

Hectopat
Merhaba, iPhone 11 telefonumu satıp iPhone 13 almak istediğimden üstüne bir miktar para koyup kalanını taksitle ödemem gerektiği için Getmobil sitesinde bir iPhone 13 buldum. Daha önce Getmobil üzerinden telefon alan var mı herhangi bir sıkıntı çıkarır mı?

Kozmetik durumu mükemmel en iyisi oluyor sanırım herhangi bir sorun yaşar mıyım?

1713916232587.png

1713916232587.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla taksitten dolayı böyle bir yola yönelmek istiyor ama gene de mantıklı değil. Yenilenmiş telefonlar hep dandik parçalarla oluyor ve yenilenmemesi gereken şeyleri bile yenilediklerini, kullanılacak orjinal parçaları da daha pahalıdan sattıklarını her halükarda yüksek kar edip, kullanıcıyı umursamadıklarını düşünüyorum.

Anladığım kadarıyla taksitten dolayı böyle bir yola yönelmek istiyor ama gene de mantıklı değil. Yenilenmiş telefonlar hep dandik parçalarla oluyor ve yenilenmemesi gereken şeyleri bile yenilediklerini, kullanılacak orjinal parçaları da daha pahalıdan sattıklarını her halükarda yüksek kar edip, kullanıcıyı umursamadıklarını düşünüyorum.
Sonuçta her ne kadar mükemmel halde deseler de çok şikayetçi insan var.

Sırf taksit seçeneği var diye yenilenmiş cihaza yönelmeyin derim. Aynı paraya sıfır Apple TR garantili var. Yenilenmiş cihazlar alınmaz, parçaları da yan sanayi oluyor.

1-2 hafta daha nakit için bekleyip sıfır 13 almaya karar verdim yanıtlar için teşekkürler.

Faiz olduğundan dolayı maalesef alışveriş kredisiyle almıyorum.

Aklımda şüphe kalmaması adına 2 gün önce sıfır iPhone 13 aldım. Konu kapatılabilir.

1-2 hafta daha nakit için bekleyip sıfır 13 almaya karar verdim yanıtlar için teşekkürler.

Faiz olduğundan dolayı maalesef alışveriş kredisiyle almıyorum.

Aklımda şüphe kalmaması adına 2 gün önce sıfır iPhone 13 aldım. Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı