GetSystemInfo Rapor Oluşturma Resimli Anlatım

Yeni sürümü buradan indirip çalıştırın.

Accept seçip sözleşmeyi kabul edeceksiniz.

GSI 1.jpg

Alttaki kısımda "..." kısımdan zip/rar dosyasının nereye çıkartmak istiyorsanız seçebilirsiniz. Tikleri işaretleyin ve Start'a basın.

GSI 2.jpg

İşlem tamamlandığında çalıştırdığınız klasör veya masaüstünde rar/zip dosyası çıkacaktır. O dosyayı altta belirtilen sitelerden birine upload edip istenildiğinde paylaşabilirsiniz.

NOT: Bu konuda paylaşacaksanız, hangi zararlı veya şüphelendiğiniz dosya vb. sorunu bildirip paylaşın.

5d48fgs4d8f.jpg

RGhost — file sharing
DATA FILE HOST - Free File Hosting
Simple File Sharing and Storage.
Dropbox
Free Cloud Storage for Files - pCloud
Google Drive - Cloud Storage & File Backup for Photos, Docs & More
(Paylaşıma açık izinleri verin)

Son düzenleme:
@Oguzkan Çok fazla program yüklü Toshiba araçlarını ne kadar gereksiz varsa yüklemişsin. Kaspersky araçlarının çoğunu indirmişsin kendisini indireceğine :) Ben kısa zamanda format atman lazım. Ancak şuanlık yazılımsal temizlik yap. Toshiba araçlarını dahil birçok gereksiz yazılım kurulu onları kaldır bakım yap. Virüs gözükmüyor raporda.
Baidu kaldır, temiz önyükleme yap. İntel rapid storage sürücünü güncelle.

İyi günler sizi tekrar rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın. Ben foruma yazmıştım benim birsürü problemim var diye problemlerimi kafama göre kurcalayarak çözmüş bulunmaktayım. Toshiba recovery ile harddiski komple sildim usb boot ederek sonra bir torrent sitesinden orijinal windows 7 iso dosyasını indirip tekrar usb boot edip windowsu yükleyip kendi leptop'umun altındaki keyi girerek orjinalleştirdim. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın :))). Fakat hiçbirşey yüklü değil. Neler yüklemem gerekiyor şimdi bilgisayarıma. Driver v.s?

Neler yüklemem gerekiyor şimdi bilgisayarıma. Driver v.s?
Aygıt yöneticisinde ünlem işaretli veya unknown yazan yoksa, sadece ekran kartını güncellesen ve windows güncellemelerini yapsan yeterli. Ne kadar çok program o kadar kötüye gider bilgisayar.

Sizi tekrar tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama ben o kadar uğraştım harddiski komple sildim, iso dosyası bulup flashla boot edip windows'u kurdum. O kadar update yaptım kendini resetledi, tekrar windows virüsü yedim. Anlamıyorum kafayı yiyeceğim, windows kendi mi üretiyor bu virüsu artık? Yine windows update açılmıyor, yine güvenlik duvarı açılmıyor :(

Tekrar merhabalar, bu sefer taramayı yapıp da geldim. Bir süre düzgün bir şekilde kullandım sonra yine eski haline döndü. Temp dosyalarının içini sürekli sildim. CCleaner ile temizlik yaptım.
Sorunlu dediği uygulamaları sildim. Chrome hala aynı.
Yardımcı olabilirseniz tekrardan memnun olurum.

GetSystemInfo Parser 2.96
MEGA

Tekrar merhabalar, bu sefer taramayı yapıp da geldim. Bir süre düzgün bir şekilde kullandım sonra yine eski haline döndü. Temp dosyalarının içini sürekli sildim. CCleaner ile temizlik yaptım.
Sorunlu dediği uygulamaları sildim. Chrome hala aynı.
Yardımcı olabilirseniz tekrardan memnun olurum.

GetSystemInfo Parser 2.96
MEGA
Sorun yok gözüküyor. Chrome kullanıcı sil yapıp chrome hesabı ile girmeyin bir daha.

Sizin Chrome'unuz da isminiz sağ üst köşede yazıyor mu ?
Önceden böyle bir şey yoktu da , belki bir zararlı program sayesinde böyle oluyordur.
Ayrıca kullanıcıyı silip tekrar giriş yaptım değişmedi :(

Sizin Chrome'unuz da isminiz sağ üst köşede yazıyor mu ?
Giriş yaparsam veya kullanıcı adını değiştirirsem yazıyor.
Önceden böyle bir şey yoktu da, belki bir zararlı program sayesinde böyle oluyordur.
Önceden vardı ancak geliştirme sürümünde idi. Şuan güncel sürüm ile geldi ve normal bir durum.
Ayrıca kullanıcıyı silip tekrar giriş yaptım değişmedi
Eğer söz ettiğin bu kısım ise normal, birşey yapmana gerek yok.

Geri
Yukarı