Gezginler.net güvenilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarikat sitesiymiş. ☺️

Mesajım videoda geçmiş :)
Deneme süresine başladım karttan çekersede sorun olmaz teşekkür ediyorum herkese bu tarikat site için soruma yardımcı olduğunuz için.

Mesajım videoda geçmiş :)
Deneme süresine başladım karttan çekersede sorun olmaz teşekkür ediyorum herkese bu tarikat site için yardımcı olduğunuz için.
??????? ne diyorsunuz

Hocam guvenilir ama o siteye her girdiginizde, her indirme islemi yaptiginizda tarikata para gidiyor.
İndirme işlemi yapmakla kalmıyor oradan indirdiğiniz programların içine kod ekliyorlar her kullandığınızda para gidiyor kesinlikle indirilmemeli ve varsa da silinmeli orijinal sitesinden yüklenmeli uygulamalar.

Son düzenleme:
Ne diyorsunuz.

İndirme işlemi yapmakla kalmıyor oradan indrdiğiniz programların içine kod ekliyorlar her kullandığınızda para gidiyor kesinlikle indirilmemeli ve varsa da silinmeli orijinal sitesinden yüklenmeli uygulamalar.

Yanlış yazmışım düzelttim hocam yanlış anlaşılmasın.

İndirme işlemi yapmakla kalmıyor oradan indrdiğiniz programların içine kod ekliyorlar her kullandığınızda para gidiyor kesinlikle indirilmemeli ve varsa da silinmeli orijinal sitesinden yüklenmeli uygulamalar.

Kodların içinde reklam gibi şeyler bulunduruyorlarmışlar galiba o ile para gidiyor ara sıra virüste koyuyorlar içine.

Geri
Yukarı