GF65 Thin 10UE alınır mı?

Mairex

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi forumlar öncelikle. Yeni laptopum hakkında nasıl bir laptop olduğu ile alakalı bilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum almak için oluşturdum konuyu. GF65 serisinin kasa yapısı kötü diyorlar bazı kaynaklarda fakat bence sağlam bir kasa yapısının olduğunu düşünüyorum. Sizin düşünceniz nedir bu model ile ilgili ve Monster bilgisayara göre ne kadar daha iyi veya aynı kalitede midir beni uzun süre idare eder mi ayrıca?

Dosya Ekleri

• LD0005661097_2_0005689271_0005697886_0005770659_0005843150.jpg
    LD0005661097_2_0005689271_0005697886_0005770659_0005843150.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba herkese iyi forumlar öncelikle. Yeni laptopum hakkında nasıl bir laptop olduğu ile alakalı bilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum almak için oluşturdum konuyu. GF65 serisinin kasa yapısı kötü diyorlar bazı kaynaklarda fakat bence sağlam bir kasa yapısının olduğunu düşünüyorum. Sizin düşünceniz nedir bu model ile ilgili ve Monster bilgisayara göre ne kadar daha iyi veya aynı kalitede midir beni uzun süre idare eder mi ayrıca?

Kalite olarak o bahsedilen MSI kalitesi kesinlikle yok. Soğutmada üzer.

Alınmaz, ısınma sorunlu.

Arkadaşım da i5 10300H 1660 Ti versiyonu vardı işlemci 95 dereceyi görüyordu soğutma sistemi iyi olmuyor Thin serisinin.

3060'li versiyonunu aldim 4 gun once. Sogutmasi inanilmaz iyi. Forza Horizon 5 oynadim (ekstrem ayarlarda yaklasik 50fps civarinda veriyor) yaklasik 40 dk kadar, işlemci 60 ekran karti 62 dereceydi ortalam HWiNFO ile olcum yaptığımda. Ben anlamadim bu kadar insan neye kotu diyor? Kullanip da mi sogutmanin kotu oldugundan bahsediyorlar?

Arkadaşlar bilmiyorum siz hangi modelini kullandınız Thin serisinin, çoğu yorum soğutması kötü denmiş fakat ben hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. Ama ben çok kötü bir bilgisayardan geçiş yaptım bu bilgisayara. Belki bu sorun varsa bile anlamamış bile olabilirim açıkçası. Peki Monster bilgisayara göre iyi midir Thin 10ue? Diğer bilgisayarlara göre iyi midir yani?
Alınmaz, ısınma sorunlu.

Ben aldım bu arada 2 haftadır kullanıyorum hocam.

Geri
Yukarı