ggdrop.skin güvenilir mi?

shaduell

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord'dan bir mesaj geldi. CS:GO'da çekiliş yaptıklarını ve 40 ile 400 dolar arasında bir ücretsiz skin vereceklerini söylediler. Buna güvenebilir miyim yoksa dolandırıcı mı?

Arkadaşlar Discord'dan bir mesaj geldi. CS:GO'da çekiliş yaptıklarını ve 40 ile 400 dolar arasında bir ücretsiz skin vereceklerini söylediler. Buna güvenebilir miyim yoksa dolandırıcı mı?
Siteyi biliyorum güvenilir olabilir ama bilmiyorum Discorddan geldiyse dolandırıcı olabilir sitelerinden bak.

Hesap bilgini(Steam) girmen gereken bir siteye yönlendiriliyorsan direk kapat gitsin.

1676396683424.png

😂

Hocam ggdrop.skin bağlantılı bir site gönderdiler tıkladığımda ise yanıltıcı bir siteye girmek üzereseniz diyor. Açmaya korkuyorum açıkçası.
Devam ettiğinde başka bir siteye yönlendiriliyorsun, gelen sitede steam login'e basınca steam giriş ekranı bile gelmiyor. Siteye çok güldüm doğrusu 😂 Sen bu siteyle hiç uğraşma, yüksek ihtimalle scam bir site.

Yeni konular

Geri
Yukarı