Ghost of Tsushima 1.499 TL değer mi?

Torrent vs ugraşmayıp paylaşımlı Steam hesabı daha mantıklı geliyor.

Ben şahsen GTA VI dışında hiç bir oyuna 600, 700 TL'nin üzerinde bir para vermem. İndirimi bekle bence. Oyunu sevebilirsin sıkıntı yok ama bu sene kesinlikle indirime girer. Ve 700, 800 gibi bir fiyata alabilirsiniz. Hem Epic Games %33 indirim kuponu verirse 500 TL'ye kadar düşer.

Genellikle korsan oynayanlar orijinal alanlara laf atmıyor. Orijinal alan birisi rastgele korsan oynayana laf atıyor. Fakat 1-2 oyun orijinal alan kişilerin Winrar, Windows, şarkı, dizi veya film gibi şeylerin tamamını orijinal kullandığını hiç sanmıyorum ama neyse.

Bu oyun için konuşacak olursak, korsanı haricinde birçok alternatif var.

Oynamak isteyen ucuz key sitelerini kovalayabilir, ortak hesap alabilir ki çok ucuz oluyor 100 TL civarı. Veya bir arkadaşıyla anlaşır, 3-4 kişiyle anlaşır. Parayı bölüşürler ortak alırlar. İnternette çekilişine katılabilir oyunun mesela. Bu da bir seçenek.

Hikayeli bir oyun için 1.5K bana göre de fazla. Yan içerikler ile birlikte 40-50 saat oynanış sunuyor diyorlar. Witcher 3 için bu süre 200 saate varabiliyor. Skyrim için ise 300-500 saat oynamış çılgınlar var. İndirim dönemi beklemek daha iyi olur.

Oyun güzel psde ücretsiz oynamıştım.Ama kişisel görüşüm ederi şu an Türkiye şartlarını da katarak söylüyorum maksimum 700 lira.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…