Ghost of Tsushima alınır mı?

Son çıkan AC oyunları gibi RPG tarzında mı yoksa souls-like bir oyun mu onu merak ediyorum aslında. Hikaye tabanlı bir oyunsa güzel bir hikayesi vardır umarım.

Yani şöyle tam RPG diyemeyiz daha çok açık dünya/aksiyon gibi düşün hikayesi bitirmedim o yüzden pek bilemiyorum ama genel olarak güzel bir oyun.

Sekiro hissiyatını veriyor mu?

Sekiro bence çok daha tok hissettiriyor vuruşlar olsun finisherlar falan o konuda Sekiro önde bence.

Yani şöyle tam RPG diyemeyiz daha çok açık dünya/aksiyon gibi düşün hikayesi bitirmedim o yüzden pek bilemiyorum ama genel olarak güzel bir oyun.

Sekiro bence çok daha tok hissettiriyor vuruşlar olsun finisherlar falan o konuda Sekiro önde bence.

Bende Sekiro'yu oynadıktan sonra bu oyunu gördüm izlemedim sadece kesik kesik videolar izledim. PC'ye çıkacak diye. Umarım Sekiro kadar kalitelidir.

Şu oyunu spoiler vermeden mantığını falan anlatacak birisi var mı? Herkes çok övüyor ama yıllardır oyun hakkında 1 bilgim bile yok. PlayStation özel oyunu olduğunu biliyorum sadece. PlayStation özel oyunlarına elimden geldiğince bakmamaya çalışıyorum. Yüksek prodüksiyonlu ve iyi oyunlar oldukları için ileride oynarım diye.

Ghost of Tsushima, 1274'te Moğol'lar tarafından istila edilmiş Japon adası Tsushima'da geçiyor. Oyunumuzun ana karakteri ise jin sakai. Yıllarca samuraylık eğitimi alan jin, sonrasındaysa ninja oluyor. Moğollar'ın istilasından kendini korumaya çalışan, küçük nüfuslu bir bölgenin kısa sürede tek umudu haline geliyor. Oyunun konusu bu kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı