Ghost of Tsushima piksel sorunu nasıl çözülür?

Batuhan2955

Centipat
Daha fazla  
Oyunumda piksel sorunu var ya da oyun direkt böyle mi anlayamadım. Ayarlar en yüksekte, FSR kapalı, Frame Generation açık. AMD ayarladan nereleri açıp, kapatmalıyım?

20240517134655_1.jpg

20240517134647_1.jpg

20240517133802_1.jpg

Bu video da AMD ayarları detaylı şekilde anlatılıyor. Kendinize göre en iyi ayarları yapabilirsiniz. Ben sadece keskinliği açıyorum. Oyun içinde de Anti Aliasing'i TAA olarak seçin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD'nin arayüzünden Radeon Boost / FSR1 / Fluid Motion vs açık kalmış olabilir. Oyundayken alt+z yapıp, açık değilse sekmelerden "oyun"u seçip bu ayarları bir kontrol edin.
Kendim RX 6600 ile very highda fsraa+Frame Gen ile oynuyorum oldukça iyi gözüküyor.

Kapalı hocam hepsi. Oyun sıkıntılı zaten, patch beklemek lazım.

Hocam ben oyunu daha dün deneyimlemeye başladım bu oyunun başında amcamız ile çocukluktaki alıştırmaları yaptığımız yerlere gidince oyun yükleme ekranında takılı kalıyordu. Her bir flashbackten sonra gidip oyunu kapatmam gerekiyor. Onu geçtim oyunu kapatmak istediğimde oyun donuyor 2. masaüstüne geçip kapatmam gerekiyor, bir bendemi VR bu sorunlar bilmiyorum.

Hocam ben oyunu daha dün deneyimlemeye başladım bu oyunun başında amcamız ile çocukluktaki alıştırmaları yaptığımız yerlere gidince oyun yükleme ekranında takılı kalıyordu. Her bir flashbackten sonra gidip oyunu kapatmam gerekiyor. Onu geçtim oyunu kapatmak istediğimde oyun donuyor 2. masaüstüne geçip kapatmam gerekiyor, bir bendemi VR bu sorunlar bilmiyorum.
Herkeste çeşitli hatalar var hocam. Ben de save yapmıyor şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı