Ghost of Tsushima ve God of War PC İçin Duyurulabilir

Konunun Xbox ile alakası yok. Xbox alanlar hala üzgün.
O kadar üzgünüm ki anlatamam sana. Bak şu an sarı sitede satışa çıkardım.

Şu fanboyluğunuzu bırakın, boş boş rezil oluyorsunuz.
Olmaz, olmamalı. PS konsolları tamamıyla anlamını yitirir bu oyunların gelmesiyle. Kendi ayağına sıkar Sony. Fazla bir God of War ve Uncharted hayranı değilim fakat The Last of Us serisi kırmızı çizgimdir.
GoW çıkmayacak. Çıkamaz. Sony böyle bir şeyi yaparsa gelecekte binlerceyi bırakın milyonlarca oyuncuyu kaybeder. GoW şu an için kilit nokta, TLoU da aynı şekilde. PS5 satışlarını doğrudan etkiler bu hamle.
PC'ye çıkma olayı iş tamamen bulut oyunculuğa döndüğünde gelecektir, GoW için.

Tamam konsollardan kazanıyor da biraz realist yaklaşın arkadaşlar, sırf bir oyun için büyük kitleler gidip konsol mu satın alacak? Sony bile artık gerçeği kabulleniyor ve doğru bir hamle yapmaya hazırlanıyor. PC oyuncuları artık soyutlanamayacak kadar bir piyasa değerine sahip.
Bir sürü insan sadece GoW veya TLoU için PS4 alıyor.

GoW çıkmayacak. Çıkamaz. Sony böyle bir şeyi yaparsa gelecekte binlerceyi bırakın milyonlarca oyuncuyu kaybeder. GoW şu an için kilit nokta, TLoU da aynı şekilde. PS5 satışlarını doğrudan etkiler bu hamle.
PC'ye çıkma olayı iş tamamen bulut oyunculuğa döndüğünde gelecektir, GoW için.

Bir sürü insan sadece GoW veya TLoU için PS4 alıyor.
Klavye ve mouse ile GoW oynadığımı hayal edemiyorum.

Exclusive oyunlarla bir de PC platformundan para kazanmak aşırı derecede akıllıca hareket. Sony bu yolu izlemediği takdirde kendi sonunu hazırlar bana göre çünkü ellerinde ciddi bir potansiyel var. Destekledim, takipteyim 👍

Boş boş yargılamak ne kadar güzel. Şuan hangi konsolu kullanıyorum biliyor musun? Xbox Series S. Oradaki arkadaşın yanıtına karşılık bir şey demiştim. Silinince belli olmadı.

Sony'nin yapabileceği en mantıklı hareket zaten. Bu oyunlar PS'de satacağını satmış, PC'ye getirmek beleş para resmen.
Değil. Uzun vadede düşünün biraz. Milyonlarca 500 dolarlık PS5 satışı kaybederler.

Klavye ve mouse ile GoW oynadığımı hayal edemiyorum.
Bulut oyunculuk geliştiğinde neden olmasın :)
Boş boş yargılamak ne kadar güzel. Şuan hangi konsolu kullanıyorum biliyor musun? Xbox Series S. Oradaki arkadaşın yanıtına karşılık bir şey demiştim. Silinince belli olmadı.
Peki, özür dilerim o zaman, yanıt silinince fark etmemişim :D

Exclusive oyunlarla bir de PC platformundan para kazanmak aşırı derecede akıllıca hareket. Sony bu yolu izlemediği takdirde kendi sonunu hazırlar bana göre çünkü ellerinde ciddi bir potansiyel var. Destekledim, takipteyim 👍
Sonunu getirmez de, çok büyük bir gelir kapısını kendi elleriyle kapatmış olurlar.
Değil. Uzun vadede düşünün biraz. Milyonlarca 500 dolarlık PS5 satışı kaybederler.
PS4 exclusive'i olan oyunları kaç kişi PS5 için satın alacak ki? PC'de alacak olanlarla karşılaştırılamaz bile.

Geri
Yukarı