Çözüldü Ghost Recon Breakpoint PS4'ten tek kişilikken gene PS Plus gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bordo0016

Yoctopat
Daha fazla  
Ya ben bu oyunu aldim ama biraz araştirdim hafiften korkmaya başladım bu oyunu tek kişilikkende PS Plus istiyor mu? Hızlı cevap verin.

Çözüm
Ya ben bu oyunu aldim ama biraz araştirdim hafiften korkmaya başladım bu oyunu tek kişilikkende PS Plus istiyor mu? Hızlı cevap verin.
Emir kipiyle konuşmazsan sevinirim. Single player'da ps plus aboneliği gerekmez. Ama kesintisiz internet bağlantısı gerekebilir. O da tamamen korsan koruması için.
Emir kipiyle konuşmazsan sevinirim. Single player'da ps plus aboneliği gerekmez. Ama kesintisiz internet bağlantısı gerekebilir. O da tamamen korsan koruması için.

Son düzenleme:
Çözüm
Emir kipiyle konuşmazsan sevinirim. Single Player'da PS Plus aboneliği gerekmez. Ama kesintisiz internet bağlantısı gerekebilir. O da tamamen korsan korumasına karşı.

Lütfen yaziyordu normalde ama yasakli kelimeymis ve silinmis. Bu arada teşekkürler içimdeki supheyi bitirdiginiz için.

Ha bir de sorununu çözdüysek çözüm olarak işaretler misin?

Onu nasıl yapacağız benim hiçbir bilgim yok siteyle alakali ama anlatirsan yaparim.

Ha bir de sorununu çözdüysek çözüm olarak işaretler misin?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı