Ghost Recon Breakpoint Sizce Nasıl Olmuş?

Mr.Ace

Hectopat
Degerli forumdaslar sizlerin de fikkirlerini ogrenmek istedim. Acikcasi ben oyunu begendim. Acik dunya olusu ve storyline beni etkiledi. Gercekci silah sekmesi de cabasi. Oyunun CO-OP olarak oynanma ozelligi de var. Acikcasi ben on siparis verdim ve forumda baskalari da varsa bu heyecani onlarla da paylasmak istedim. Iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft'un her oyununda yaşadığım gibi önce birkaç saat oynayacağım, daha sonra sıkılıp bir daha girmemek üzere bırakacağım. Bunu Wildlands'de de yaşadım, Far Cry 5, Primal, vesairede de. O yüzden ne kadar bu tarz Ubisoft oyunu varsa $4'a oyunla aynı gün çıkan uPlay crack versiyonunu oynuyorum. Witcher, Grand Theft Auto, genel olarak competitive oyunlar, yarış oyunları, Dyling Light gibi oyunlara para veririm ama bunun gibi çok kısa sürede tekrar bağlayan ve benim için o parayı vermeye değmeyecek bir oyunu orijinal almam. Bugün hala ara sıra Witcher 3, Grand Theft Auto: V, Minecraft gibi oyunlara kafa dağıtmak için girip sıkılmadan oynayabiliyorsam, o parayı verdiğime değişmiştir ve o geliştiriciler o parayı benim gözümde hak etmiştir.

Breakpoint güzel görünüyor ama yine bir downgrade olayı yaşanır mı, yaşandı mı bilmiyorum, takip etmedim.

Wildlands'e 90-100 saat gömmüştüm %90'ını tek başıma oynayarak. Yenilikçi yapısıyla kendini oynatmıştı. Breakpoint'e 45dk kadar bakıp çıktım, üzerine bir şey eklememişler. Almayı düşünmüyorum.

Wildlands'e 90-100 saat gömmüştüm %90'ını tek başıma oynayarak. Yenilikçi yapısıyla kendini oynatmıştı. Breakpoint'e 45dk kadar bakıp çıktım, üzerine bir şey eklememişler. Almayı düşünmüyorum.
Wildlans'ın yenilikçi yapısı sayesinde mi 100 saat gömdünüz yoksa birbirini tekrar eden sıkıcı görevleri yaparak mı?
Wildlands berbat bir oyundu umarım Ubisoft bu8 sefer dersini almıştır.

Wildlans'ın yenilikçi yapısı sayesinde mi 100 saat gömdünüz yoksa birbirini tekrar eden sıkıcı görevleri yaparak mı?
Wildlands berbat bir oyundu umarım Ubisoft bu8 sefer dersini almıştır.
Oyun mekanikleri açısından bir ilkti Wildlands ve bana kendisini oynatmıştı. TPS Shooter bir oyundan RPG tadında bir hikaye bekleyemezsiniz. Breakpoint ise üzerine ufak eklemeler yapılmış hali.

Betasını deneyimledim. Silah özelleştirme sistemi baya hoşuma gitti. Ama yapay zeka çok kötü.
Keskin nişançı silahını geliştirirseniz, 150-300 M uzaklıktan, tüm adamları etrafına boş boş bakarken alabilirsiniz. Havadan geçen drone attığı düşmanlar baya keyifli oluyor. Onun dışında, bazı yerleri ele geçirirken taktiksel yaklaşım güzel.

Tek başıma oynadım. Mesela şiringa basarken, çatışmaya girme durumunda kaldığım da oyun buga giriyordu. Kapatıp açmam gerekiyordu. Bu olay aynı an da birden fazla farklı işlem yapınca da oluyor. Animasyon bugları çok fazla.

Bazı hareketlerin animasyonları çok uzun sürüyor. Ben SCUM, Escape from tarkov gibi oyunları pek sevmiyorum. Oyun bunlara göre hızlı ama dediğim yavaş animasyonlar bazen sıkıcı olabiliyor.

Grafikler de tek rahatsız olduğum karakter modelleri, bazen drone ile düşman işaretlerken çok zaman kaybediyorum. Bir tane otomatik işaretleme yeteneği açtım. O yetenekte sadece görüş açısında olursa işaretliyor. Ayağını filan görünce algılamıyor.

Almayı düşünenlere hataları düzeltince ve fiyatı 100-150 ₺ civarına gelince almalarını öneririm.

Son düzenleme:
Betasını deneyimledim. Silah özelleştirme sistemi baya hoşuma gitti. Ama yapay zeka çok kötü.
Keskin nişançı silahını geliştirirseniz, 150-300 M uzaklıktan, tüm adamları etrafına boş boş bakarken alabilirsiniz. Havadan geçen drone attığı düşmanlar baya keyifli oluyor. Onun dışında, bazı yerleri ele geçirirken taktiksel yaklaşım güzel.

Tek başıma oynadım. Mesela şiringa basarken, çatışmaya girme durumunda kaldığım da oyun buga giriyordu. Kapatıp açmam gerekiyordu. Bu olay aynı an da birden fazla farklı işlem yapınca da oluyor. Animasyon bugları çok fazla.

Bazı hareketlerin animasyonları çok uzun sürüyor. Ben SCUM, Escape from tarkov gibi oyunları pek sevmiyorum. Oyun bunlara göre hızlı ama dediğim yavaş animasyonlar bazen sıkıcı olabiliyor.

Grafikler de tek rahatsız olduğum karakter modelleri, bazen drone ile düşman işaretlerken çok zaman kaybediyorum. Bir tane otomatik işaretleme yeteneği açtım. O yetenekte sadece görüş açısında olursa işaretliyor. Ayağını filan görünce algılamıyor.

Almayı düşünenlere hataları düzeltince ve fiyatı 100-150 ₺ civarına gelince almalarını öneririm.
Mesela ben de pvp moduna girdikten sonra sorun yasadim. Ozellikle pvp modundan normal oyuna girince drone um kayboldu ve butun yardimci ekipman ayarlarim kalkmisti. Umarim ana oyunda boyle sorunlar yasanmaz ayrica hala beta surumunde oldugu icin mi bilmiyorum mekanlarin bazilarinda kapali odalarda esyalari goruyodum ama iceri giremiyordum. Wildland si oynamadim ama videolarini izlemistim. Bence bazi seyleri duzeltmisler. Hosuma gitti acikcasi umarim sorunsuz tadini cikartabiliriz. Umidin o.

Açık beta da bu sorunların olmaması gerekir. Büyük firmalar, ellerindeki iş gücünü kullanamıyorlar.
O ışıklandırma sorununu ben de yaşadım. Kapalı alanların çoğu girişte ve bazı yerlerinde kapkaranlıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı