Ghost Spectre formatında dosyalar kaldı

infpv

Femtopat
Daha fazla  
Yeni format attim ve halihazırda Türkçe Q klavye ile gelmedigi icin her harfi yazamiyorum. Oncelikle bu konuda ozur dilerim. Nokta tusuna basinca / cikiyor maalesef, onceden belirtiyim.

Ghost Spectre kullanıyorum ve format ekraninda diskin 6 bolume ayrildigini gordum, formattan sonra eski dosyalarin cogu kalmisti ve diski D ve C diye nasıl ayirabilirim?

Laptopun diskini direkt sifirlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Teşekkürler.

Yeni format attim ve halihazırda Türkçe Q klavye ile gelmedigi icin her harfi yazamiyorum. Oncelikle bu konuda ozur dilerim. Nokta tusuna basinca / cikiyor maalesef, onceden belirtiyim.

Ghost spectre kullanıyorum ve format ekraninda diskin 6 Bolu'me ayrildigini gordum, formattan sonra eski dosyalarin cogu kalmisti ve diski D ve C diye nasıl ayirabilirim?

Teşekkürler.

Format atarken silmek istediginiz diskteki tum bolumleri sildiniz mi?

Son düzenleme:

Ghost Spectre kullanıyorum ve format ekraninda diskin 6 bolume ayrildigini gordum, formattan sonra eski dosyalarin cogu kalmisti ve diski D ve C diye nasıl ayirabilirim?

Teşekkürler.
Diskin içindeki bütün her ne varsa silmek istiyor iseniz şu şekilde yapın.

Tekrar format atarken tüm çıkan disklere sil kısmı olacak. Onları silin komple.

(FORMAT İŞLEMİNDEN ÖNCE SAKIN WİNDOWS KURULU OLMAYAN DİSKLERİNİZİ ÇIKARTMAYI İHMAL ETMEYİN.)

hocam bi ekran geliyor nereye kurmak istersin diye hepsini silsem ne olur virde ben format attigim zaman riot games dosyasi kaliyor sildim oyunu ama suan oyun 24 gb olarak dosyalari duruyor nasil herseyi silerim
hocam mesajiniz gelmedi bi an yazdiginizi gormedim sorry
(FORMAT İŞLEMİNDEN ÖNCE SAKIN WİNDOWS KURULU OLMAYAN DİSKLERİNİZİ ÇIKARTMAYI İHMAL ETMEYİN.) nasil yani hocam ne demek istediniz burada laptop yani neyi nasil cikartiyim

hocam bi ekran geliyor nereye kurmak istersin diye hepsini silsem ne olur virde ben format attigim zaman riot games dosyasi kaliyor sildim oyunu ama suan oyun 24 gb olarak dosyalari duruyor nasil herseyi silerim
hocam mesajiniz gelmedi bi an yazdiginizi gormedim sorry
(FORMAT İŞLEMİNDEN ÖNCE SAKIN WİNDOWS KURULU OLMAYAN DİSKLERİNİZİ ÇIKARTMAYI İHMAL ETMEYİN.) nasil yani hocam ne demek istediniz burada laptop yani neyi nasil cikartiyim
Hocam eğer laptopun içinde 2 tane ssd falan varsa diye dedim.

Hepsini silerseniz mesela atıyorum x diskinin a bölümü, x diskinin b bölümü diye ayrılıyor ya parittion kısımları. Onları da silip, dümdüz X diski oluşturusunuz.

Hocam kurdum sonra masaustune girebildim ondan sonra 21h1 mi 21h2 mi diye bi soru geldi 21h1 dedim sonra yeniden baslatilmasi gerekiyor dedi ok dedim artik laptop acilmiyor ben korkmaya basladim laptopu güç tusu ile aciyorum ekran gelmiyor acer yazisi bile gelmiyor hocam lutfen yardimci olun cok buyuk bir sorun mu var?

Hocam kurdum sonra masaustune girebildim ondan sonra 21h1 mi 21h2 mi diye bi soru geldi 21h1 dedim sonra yeniden baslatilmasi gerekiyor dedi ok dedim artik laptop acilmiyor ben korkmaya basladim laptopu güç tusu ile aciyorum ekran gelmiyor acer yazisi bile gelmiyor hocam lutfen yardimci olun cok buyuk bir sorun mu var?
Laptop nasıl açılmaz? Windows ile laptopun kendisi bağımsız çalışması gerek.

Dümdüz hiç bir tepki yok mu? Piliniz bitmiş olabilir mi?

Yillardir sarjdan cikarmiyorum pili bitmedi
Ses geliyor fan sesi ama ekran asla gelmiyor guc kablosunu cikartiyorum yine acilmiuor
Hocam acer explore beyonds limits yazisi gelirdi o gelmiyor ekran gri fln olmuyor tamamen acilmiyor

Yillardir sarjdan cikarmiyorum pili bitmedi
Ses geliyor fan sesi ama ekran asla gelmiyor guc kablosunu cikartiyorum yine acilmiuor
Hocam acer explore beyonds limits yazisi gelirdi o gelmiyor ekran gri fln olmuyor tamamen acilmiyor
Fan sesi geliyor ise laptop hala yaşam belirtisi veriyor demektir umudu kesmeyelim hemen.

Windows'u güncellemek için kapattıktan sonra böyle olması çok garibime gitti. Acaba BIOS güncellemesi falan mı yapmaya çalışıyor? Windows update BIOS güncellemesi yapabiliyor çünkü kafasına göre. Benim de BIOS'umu 203'ten 305'e birden bire yükseltmiş. Fark etmemiştim bile.

Birazcık bekleyin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı