Ghost spectre güvenilir mi?

Şahsen ben 1 yıldır kullanıyorum kullanımlar sisteme göre değişiyor ama genel itibarıyla normal Windows 10'a göre kat kat düşük. Gereksiz servisler yok Ghost toolbox ile hpet ve benzeri oyun ayarları yapılabiliyor. İsterseniz ekstradan Ghost toolbox ile gereksiz servisleri kapatıp maks performans alabilirsiniz. Karar sizin altta bir tane SS bıraktım oradan bakabilirsiniz kullanıma internette dolaştığımda kullanım bu şekilde.

Ghost spectre Win 10 kullanmayın. 8.1 64 Bit daha hızlı. Windows 10'da işkence çekiyormuşum.

Sağ ol kardeşim ben indirdim gayet güzel kasma falan yok hatta Windows 8.1'den daha iyi , windows 8.1 vs 7 den daha hızlı açılıyor. Zaten verilerim çalınsa bir şey olmaz bir şey yok.

Yorumlara baktımda bayağı bilgisiz arkadaş var. Ghost spectre vs. gibi yapımlara güvenmiyorsanız gidip XP kullanabilirsiniz.
Windows 10 X86 1 GB RAM kafadan götürüyor. 2 GB RAM olan makinada mecburen oynanmış sürümleri kullanacaksınız. Ve ya XP.

Yorumlara baktımda bayağı bilgisiz arkadaş var. Ghost spectre vs. gibi yapımlara güvenmiyorsanız gidip XP kullanabilirsiniz.
Windows 10 X86 1 GB RAM kafadan götürüyor. 2 GB RAM olan makinada mecburen oynanmış sürümleri kullanacaksınız. Ve ya XP.
Hocam hatırlatırım 8.1 diye bir işletim sistemi var :D.
Onu kaldırmazsa zaten Ghost’u da kaldırmaz.

Hocam hatırlatırım 8.1 diye bir işletim sistemi var :D.
Onu kaldırmazsa zaten Ghost’u da kaldırmaz.
1gb ramli laptopa ghost spectre windows 10 kurduk. Formula 1 gibi hızlı

Merhabalar, bugün internette "ghost spectre" adlı YouTube kanalından Windows 10'un 600 MB kullanıldığını söylüyorlar. İnternette baktım bayağı güvenilir olduğunu söylediler, sizce güvenilir mi? Sistemimde 2 GB RAM var Windows 10 2009'u kaldırır mı? Bir adam denemiş 2 GB'de rahat kaldırıyormuş.

Güvenilir. Ben 4 kere kullandım ghost toolbox, ta var. İstersen antivirüslü istersen antivirüssüz kurulumda seçersin virüs mirüs yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı