Windows 10 editli Ghost spectre güvenilir mi?

Dediklerinize katılıyorum ancak kanalın sahibi videolarda like oranı fazla pek sorun olacağını zannetmiyorum ancak genede kurmayacağım içime şüphe düşürdünüz :)

Like a güvenmeyin o like atanların hepsi uçurumdan atlasalar siz de mi atlayacaksınız ve modlanmış Windows güvenli değildir ve diğer zararları Modifiye Windows 10 Kullanmanın Zararları (seasermedia.com)
Zararları.
  • Mavi ekran verme ihtimali daha yüksektir.
  • Güvenli değildir.
  • Güncelleme almaz
  • Ve sanıldığı kadar performanslı değil aradaki fark oyunlarda 2-3FPS.
Ve eğer performanslı Windows 10 istiyorsanız Windows 10 Enterprise İşletim Sistemi - Microsoft 365.

Son düzenleme:
Ghost spectre sürümlerini 32 GB depolama ve 2 GB RAM'li Hometech WI11t notebook kurup kullandım. 1 yılı aşkındır kullanıyorum. Depolama açısından fazlası ile iyi kullanımı diğer normal sistemlere göre daha akıcı bu konularda gerçekten iyi sorun yok. Ancak bu sisteme geçtikten 6 ay kadar sonra sebebini bilemediğim ve halen anlam veremediğim sosyal medya hesaplarım ve mail adreslerime eşzamanlı birden çok kez saldırı ile karşılaştım. Kesin bu sistemdendir diyemiyorum ancak dikkatli ve tedbirli bir kullanıcıyım gerekli tedbirlerimi aldığıma inanıyorum ve böyle bir sorun ile son 10 yıl içerisinde belki 1 kez karşılaşmıştım. Bu sistemden sonra maalesef çok kez ve aynı anda 7 mail adresimde ve sosyal medya hesaplarımın tümünde bunu yaşamış olmam beni düşündürdü. Tüm hesaplarımda 2 adımlı ve mümkün ise cep numaram ile onaylı seçenekleri kullandığım için zarar görmedim. Çok önemli işler yapıyor ve şirket hesapları vs. gibi önem taşıyan bilgisayarlarda kullanılmasını şahsen hiç tavsiye etmem. Bunun dışında başta da söylediğim gibi sistem olarak gerçekten hafif ve akıcı az yer kaplıyor kendine göre avantajları var ama 2 kere düşünmek lazım derim. Selamlar sevgiler.

Kısacası kullanmayın arkadaşlar. Böyle saçmaca şeyleri kullanıp hesaplarınızı onların ellerine geçirttireceğinize, kendiniz gidip 1903'üncü windows versiyonunu kurup kullanmadığınız servisleri kapatıp biraz da illa ben performans istiyorum diyosanız iki performans ayarı yapın olsun bitsin. Bile bile makineye virüs bulaştırmaya gerek yok, NOKTA

Geri
Yukarı