Ghost Spectre kullanılır mı?

TimoLoX

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba 660 Ti bir ekran kartım var ve bu karttan alabileceğim maksimum performansı almak istiyorum, Ghost Spectre iyi deniliyor. Gerçekten öyle mi? Ya da önerebileceğiniz daha iyisi varsa önerbilir misiniz?

AtlasOS önerebilirim, gayet akıcı. 20H2 en iyisi bildiğim kadarıyla, kendim de bu versiyonu kullanıyorum.

Merhaba 660 Ti bir ekran kartım var ve bu karttan alabileceğim maksimum performansı almak istiyorum, Ghost Spectre iyi deniliyor. Gerçekten öyle mi? Ya da önerebileceğiniz daha iyisi varsa önerbilir misiniz?

Tiny 10, ReviOS 22H2 veya AtlasOS daha iyi olacaktır. Orijinal en performanslı sürüm Windows 10 Enterprise 1607 (2016) dır kendim kullanmıştım gayet güzel performansı var.

Ghost Spectre artık iyi bir Custom ISO değil. Rakiplerine kıyasla çok az bir debloat oranı var ve Stok Windows 10 ile hemen hemen aynı işlem sayısına ve oyun performansına sahip.

Deneyimlerime dayanaraktan "Windows X-Lite OS"un şu an da en iyi Custom ISO olduğunu düşünüyorum. Özellikle Microsoft Store desteği olmak üzere çok stabil bir Windows yapısı var.

(bknz : Windows X-LiteOS v5.10b)

İndirme bağlantısı :

Aynı zamanda kendisini halihazırda birincil işletim sistemi olarak kullanmaktayım. Merak ettiğin soruları sorabilirsin. :)
@TimoLoX

Son düzenleme:
Custom Windows kullanmak ekran kartından alacağın performansı etkilemez, sadece işlemci ve ram kullanımına etkisi olur.

Ekran kartından kastığım aslında sistemdeki kasmalar ve donmalardı, olabilecek en iyi değerleri almak istiyorum atlas OS işe yarar mı?

Ekran kartından kastığım aslında sistemdeki kasmalar ve donmalardı, olabilecek en iyi değerleri almak istiyorum atlas OS işe yarar mı?
AtlasOS da AME Wizard ile kuruluyor ve AME Wizard daha Beta sürümünde. Deneysel bir Windows.
Benim dediğime bir göz atın. Beğeneceğinizi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı