Ghost Spectre Windows 10 nasıldır?

Merhaba, internette dolaşırken Ghost spectre Windows 10'nu gördüm, aranızda kullanan var mı? Sadece oyun amaçlı üretmiş adam, kurmayı düşünüyorum, sizce kurmalı mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence kur. Kasperysky kurup taratırsın virüsleri sorunsuzdur diye düşünüyorum.

Bende kullanıyorum ve gerçekten memnunum. İki yıldır aktif kullanıcısıyım. Backdoor, keylogger varsa yine de Allah razı olsun. Cod:Warzone'u GTX960 ile 90 FPS'de oynayabiliyorum. Bu gerçekten harika bir şey. Youtube yorumlarında tanıtımını buldum ve discord sunucuları varmış. İsterseniz göz atın.

GHOST SPECTRE SUPPORT & FAN SERVER
Join: Click to join server!

What is this server?
We created Ghost Spectre's Server for to contact all users. When you need a help about installation or windows, you can contact at other users. This server has +2000 user right now. In short, if you intend to use ghost windows, it would be great for you to join this server.
@6monthpeek hocam boşta kaç MB ram tüketiyor?

Bu arada 2004 değil, 2009 versiyonu Special Edition ile birlikte kullanın.
1617819502401.png

Her ne kadar arka planda ne uygulandığı bilinmesede gayet başarılı bir çalışmadır. Kullanım konusuna gelecek olursak antivirüs programı ile beraber kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı