Ghost Spectre Windows 10 vs 11

Update yapınca ince ayarların gideceğini düşünüyorum. Toolbox üzerinden güncelleme yapmanızı tavsiye ederim. Bu arada uzun süre GS kullanıp hesap çalınma gibi durumlar yaşayan var mı?

Bende aynı şekilde bir sorun yaşamadım. Ben Windows Update'den kurdum güncellemeleri sanırım zaten GS'nin verdiği linkte aynı güncellemeyi kuruyor.

Yok başkan yanlışın var şimdi baktımda güncellenebiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat Windows Update açsam mı kararsızım.
Açmayın.

Update yapınca ince ayarların gideceğini düşünüyorum. Toolbox üzerinden güncelleme yapmanızı tavsiye ederim. Bu arada uzun süre GS kullanıp hesap çalınma gibi durumlar yaşayan var mı?
Hayır hesap çalınma gibi durumlar söz konusu değil.

Bende aynı şekilde bir sorun yaşamadım. Ben Windows Update'den kurdum güncellemeleri sanırım zaten GS'nin verdiği linkte aynı güncellemeyi kuruyor.
Hocam yapmasaydınız keşke toolbox üzerinden güncelleniyordu. Sürümlere göre zaten çıkartıyor GS üzerinde ayarlar yapıp ona göre paylaşıyorlar.

Açmayın.

Hocam yapmasaydınız keşke toolbox üzerinden güncelleniyordu. Sürümlere göre zaten çıkartıyor GS üzerinde ayarlar yapıp ona göre paylaşıyorlar.
Reis erken yazsaydın keşke ya. Napicaz?

Reis erken yazsaydın keşke ya. Napicaz?
Var mı çözüm önerisi

Açmayın.

Hocam herhalde sen siteye günde 1 defa giriş yapıyorsun :)

Son düzenleme:
İşlerim dolasıyla çok fazla bakamıyorum hocam.

Ne yapmamı önerirsin reis? Windows Update'den güncelleme yaptım. Ayrca Ghost Spectre'den güncelleme nasıl yapılıyor onun yönlendirdiği YouTube sayfasına girip oradan en son sürümü indirip RAR'dan çıkarıp yüklemek yetiyor mu?

Ne yapmamı önerirsin reis? Windows Update'den güncelleme yaptım. Ayrca Ghost Spectre'den güncelleme nasıl yapılıyor onun yönlendirdiği YouTube sayfasına girip oradan en son sürümü indirip RAR'dan çıkarıp yüklemek yetiyor mu?

YouTube'a yönlendirdiğinde bir dosya indiriyorsunuz o da toolbox tarzında oradan güncellemeyi seçiyorsunuz sayı ile yükleniyor ardından eski ayarlara (ince ayarlar) döndürmek için superlite/compact tarzında bir seçenek oluyor onu seçiyorsunuz eski ayarlara sıfırlıyor algılayıp. Windows Update güncelleştirmelerini yaptıysanız durdurun, toolbox üzerinden tekrar optimizasyonlarınızı ayarlayın.

YouTube'a yönlendirdiğinde bir dosya indiriyorsunuz o da toolbox tarzında oradan güncellemeyi seçiyorsunuz sayı ile yükleniyor ardından eski ayarlara (ince ayarlar) döndürmek için superlite/compact tarzında bir seçenek oluyor onu seçiyorsunuz eski ayarlara sıfırlıyor algılayıp. Windows Update güncelleştirmelerini yaptıysanız durdurun, toolbox üzerinden tekrar optimizasyonlarınızı ayarlayın.

Ama artık YouTube'a yönlendirmiyor nasıl yapcağız? İnce ayar derken neden bahsediyorsun reis?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayrıca şu videoyu izlemeni tavsiye ederim adam buradanda güncelleyebilirsiniz demiş.

Arkadaşlar ben en son Windows Update üzerinden W11 Update 9.2 yüklemiştim. Şimdi 9.4'e kadar Update var fakat bu Update'ler ne ghost toolbox üzerinden ne de Windows Update üzerinden görünmüyor neden?

Korumasız kullanıyorum çalınmadı hesaplarım.
Kankam şimdi ghost spectre w11 9.4 update çıkmış onu indiricemde hangi sürümü indirmem gerekli rufusla yazdırmam için?
WPE+ Bootable v2 mi?
Normal Bootable - Uncompress wim version mi?

Korumasız kullanıyorum çalınmadı hesaplarım.
Kankaaa :D hala win 11 ghost spectre mi kullanıyorsun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı