Ghosting garanti kapsar mı?

ahmet616161

Femtopat
Daha fazla  
MediaMarkt'tan yaklaşık 5 ay Google bu monitöru aldım ve yeni rekabetçi oyunlar oynamaya başladım ve fark ettim ki aşırı derecede ghosting yapıyor. Garanti kapsamına girer mi ?iade/değişim bir şey yapabilir miyim?

Doğrudan gönderin teknik servisine, ilgilenirler. Gerekirse yeni ürün bile verirler. Gerçi 5 ay gibi bir süre içinde ne kadar etkili dönüş yaparlar bilemiyorum ama, deneyin.

MediaMarkt'tan yaklaşık 5 ay Google bu monitöru aldım ve yeni rekabetçi oyunlar oynamaya başladım ve fark ettim ki aşırı derecede ghosting yapıyor. Garanti kapsamına girer mi ?iade/değişim bir şey yapabilir miyim?

Ghosting neden garantiye girsin ki aynısının yenisi de aynı panele sahip yani ghosting direkt monitor de var sadece seninkinden kaynaklı değil.

Ghosting olmaması gereken bir problem. Her monitörde olmadığı için garanti kapsamına girer. Honor play telefonumda garantisinin bitmesine 2 ay kala ghosting problemi yaşadım. İnternet sitesinden kayıt açtım telefonumu gönderdim panelini değiştirip geri gönderdiler.

Garanti sebebi değildir, ghosting bir arıza değildir.
Selam, yorumuma gülücük atmışsınız hemen konuya dahil olayım dedim. Aşırı ghostingler ilgili firmayı ilgilendirir ve müdahale ederler. Bilmediğiniz konulara dahil olmamanızı rica ediyorum. Birçok arkadaşım da bu konuyla ilgili teknik servisten olumlu dönüş aldılar, 10 günlük monitörü değiştirip yenisini bile yolladılar.

Tamam da ben ghosting olan monitörü şimdi 2. el satmayı denesem nasıl satacağım? Ghostingli monitoru yeni bir monitor alayım desem bu monitöre boşuna mı 3K verdim?

Selam, yorumuma gülücük atmışsınız hemen konuya dahil olayım dedim. Aşırı ghostingler ilgili firmayı ilgilendirir ve müdahale ederler. Bilmediğiniz konulara dahil olmamanızı rica ediyorum. Birçok arkadaşım da bu konuyla ilgili teknik servisten olumlu dönüş aldılar, 10 günlük monitörü değiştirip yenisini bile yolladılar.
Ghosting olması istenmiyorsa VA monitör alınmayacak bu bir. Teknik servis ghostinge bir halt yapamaz tek bir şey bile yapamaz bu da iki. İstediğin kadar değiştir isterse bütün aynı parti malı versinler o ghosting kroniktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı