Ghosting nasıl anlaşılır?

Pied0s

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar düşük FPS'ten THH'ye gideceğim, ama garanti olsun diye ghosting sorunundan da bahsedeceğim. Ama şimdi bakınca emin olamadım. Bir bakarsanız sevinirim.

Arkadaşlar düşük FPS'ten THH'ye gideceğim, ama garanti olsun diye ghosting sorunundan da bahsedeceğim. Ama şimdi bakınca emin olamadım. Bir bakarsanız sevinirim.
Ghosting monitör paneliyle alakalı bir sorundur siz sistemden bahsediyorsanız monitörde ghosting olup olmaması bağlamaz.

4090 ekran kartını ghosting problemli panelde kullansan onda bile kaçınılmazdır. Gidipte kart neden ghosting yapıyor diyemezsin.

Bu ekranı ips olan bir cihazın siyah renkleri neden oled gibi değil demekle aynı. 👍İyi forumlar

Ghosting monitör paneliyle alakalı bir sorundur siz sistemden bahsediyorsanız monitörde ghosting olup olmaması bağlamaz.

4090 ekran kartını ghosting problemli panelde kullansan onda bile kaçınılmazdır. Gidip de kart neden ghosting yapıyor diyemezsin.

Bu ekranı IPS olan bir cihazın siyah renkleri neden OLED gibi değil demekle aynı. 👍iyi sosyaller.

Excalibur laptop kullanıyorumda kusura bakmayın yazmayı unutmuşum.

Dosya Ekleri

• IMG_20240209_185957.jpg
    IMG_20240209_185957.jpg
    214 KB · Görüntüleme: 17
Excalibur laptop kullanıyorumda kusura bakmayın yazmayı unutmuşum.
Laptobunuzun ekranında ghosting var belli oluyor. Ufoların arkasındaki iz gölgesi çok uzun.

İdeal değerler bu videodaki gibi olmalıydı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır teşekkür ederim. Ben THH'ye başvuracağım bu durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı