Ghosting olmayan 144 veya 165 Hz ucuz monitör önerisi

Abim Game Booster'dan monitör aldı IPS diye ama sanırım sahte çünkü ghosting yapıyor benım 60Hz Casper daha az yapıyor.

O markayı zaten hiç öneren görmedim.

Abim Game Booster'dan monitör aldı IPS diye ama sanırım sahte çünkü ghosting yapıyor benım 60Hz Casper daha az yapıyor.

VA panelleri FPS ve hareketli oyun oynamayan insanlara önerenleri gördüm ama Game booster monitör öneren ciddiyim denk gelmedim. Araştırmadan bir şey almamak lazım piyasa malum.

O markayı zaten hiç öneren görmedim.

VA panelleri FPS ve hareketli oyun oynamayan insanlara önerenleri gördüm ama Game booster monitör öneren ciddiyim denk gelmedim. Araştırmadan bir şey almamak lazım piyasa malum.

ASUS'un monitörü alacağım şu an kullandığım 80 ile arasında %kaç performansım artar sizce.

Abine de ki: Aldığın monitör çöpten daha beter. Ghosting yapması normal çünkü kalitesiz panel kullanıyor daha da bir sürü sorun çıkaracaktır, geçmiş olsun niye aldı o monitörü... İade edebiliyorsa edin. GameBooster markasının hiç iyi ürünü yoktur. Bunu bilin.

Abine de ki: Aldığın monitör çöpten daha beter. Ghosting yapması normal çünkü kalitesiz panel kullanıyor daha da bir sürü sorun çıkaracaktır, geçmiş olsun niye aldı o monitörü... İade edebiliyorsa edin. Game Booster markasının hiç iyi ürünü yoktur. Bunu bilin.

Alınır mı? Hocam ikinci el önerileriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı