GIBIRNet ve NetSpeed nasıldır?

Neden GIBIRNet aboneliğinizi sonlandırdığınızı -özel bir sebebi yoksa- ve hangi firmaya geçtiğinizi öğrenebilir miyim?

Değiştirme sebebim şudur daha iyi bir ping değeri almak için türktelekoma geçtim ama tahüütsüz olarak en iyi ping değerini GIBIRNet'e gordum Comnet TurkNet netgalaksi Millenicom kullandım.
GIBIRNet bu forum da bot hesap açıp kendini övmüş bir firma. NetSpeed hız olarak onlardan daha iyi.

Dostum neden ön yargılısın bot derken? Bence NetSpeed de cok cok da iyi bir firima değil kotu demiyorum ama üst düzey de değil.

Son düzenleme:
Değiştirme sebebim şudur daha iyi bir ping değeri almak için türktelekoma geçtim ama tahüütsüz olarak en iyi ping değerini GIBIRNet'e gordum Comnet TurkNet netgalaksi Millenicom kullandım.

Dostum neden ön yargılısın bot derken? Bence NetSpeed de cok cok da iyi bir firima değil kotu demiyorum ama üst düzey de değil.

Sahte hesap açıp kendilerini övdüler artı olarak kimse NetSpeed çok üst düzey firma demedi bu 2 firmayı karşılaştırırsan NetSpeed tabii ki üst düzey gelir.

Sahte hesap açıp kendilerini övdüler artı olarak kimse NetSpeed çok üst düzey firma demedi bu 2 firmayı karşılaştırırsan NetSpeed tabii ki üst düzey gelir.

NetSpeed kulanan arkadaşım vardı dostum 100 download VDSL paket kendisine gelen 63 download 4 upload 100 üstü ping sorunu cozulmeyince gitti Comnet geçti sorunsuz kullanıyor. Vede sahte hesap de misiniz ben bunu gormedim ama ben menmundum ve en iyi hizmetide GIBIRNet sundu.

35mbit vdsl
IMG_20210806_223659.jpg

IMG_20210810_012746.jpg

Prime time zamanlarında iki firmasında kapasitesi yeter durumda. Sizin için ana etken bölgenizdeki altyapı durumu ve yoğunluğu olacaktır. Ben gıbırnet kullanıyorum. Fakat sizin yerinizde olsam netspeed ile duruma bakar memnun olmazsam gıbırnet denerdim.
GIBIRNet'in yerli yersiz kesildiğini forumdaki 2 farklı kişiden duydum, sizde de internet kesiliyor mu?

Comnet ile GIBIRNet arasında fark var mı? Comnet'ten de değiştirmeyi düşünüyor musunuz?

GIBIRNet ile Comnet arasında fark var kısaca her firmada fark vardır %100 aynısı olamaz.
Comnet yurt dışı ping sorunu bağlantı ve müşteri hizmetleri sıkıntı ama GIBIRNet de oyle değil fiyat performans firması.

Geri
Yukarı